Kakvi su simptomi višeplodne trudnoće

odgovora

Objavljeno

htjela sam samo da mi neko kaze postoji li mogucnost da poslije jedne trudnoce blizancima, koja je prekinuta spontanim pobacajem, da se ponovi odmah,jer sam opet trudna, u petoj nedelji trudnoce, nisam jos isla kod doktora jer mi je rekao tek kad budem u sedmoj nedelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

htjela sam samo da mi neko kaze postoji li mogucnost da poslije jedne trudnoce blizancima, koja je prekinuta spontanim pobacajem, da se ponovi odmah,jer sam opet trudna, u petoj nedelji trudnoce, nisam jos isla kod doktora jer mi je rekao tek kad budem u sedmoj nedelji.

Mogućnost naravno postoji...ali najbitnije da ovog puta bude sve ok, što ti od srca želim! I dobro nam došla na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

htjela sam samo da mi neko kaze postoji li mogucnost da poslije jedne trudnoce blizancima, koja je prekinuta spontanim pobacajem, da se ponovi odmah,jer sam opet trudna, u petoj nedelji trudnoce, nisam jos isla kod doktora jer mi je rekao tek kad budem u sedmoj nedelji.

Mislim da je moguce! Ne razmisljaj o tome,drzim ti fige da sve bude u najboljem redu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da to sa spontanim nema veze,priroda je cudo,evo ja sam drugi put sa blizancima trudna i uzivam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno je samoda se trudnoca fino održi a da li je jedna, dvije ili mozda tri bebe :) nije toliko bitno kao ovo prvo

Drzim ti fige da sve bude ok i dobro dosla na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.