Maskembali

odgovora

Objavljeno

Moje dete bi prvi put trebalo da ide na maskembal u vrtiću za desetak dana. No, kako sam od njega i očekivala - on ne želi da se preruši ni u šta/koga. Smatram da ne treba da ga silim na to, ali opet, kako da mu objasnim da možda to on i hoće, a ne zna. :lol:

Sa druge strane, otići će na maskembal, i verovatno će sva deca biti maskirana, a on ne. Imam utisak da njemu to ne bi smetalo ni najmanje, ali ne bih ni da ga dovedem u situaciju da se oseća bez veze.

Kad su vaša deca išla na maskembal prvi put (a da su toga bila svesna)? U šta su se prerušila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kruela de Vil i to je sama birala sta ce biti, i rekla je ili Kruela ili Vila Grdana, a bas je bila uzrasta kao tvoj malisa. Vidi fotke kostima decice sa maskenbala, pa mozda dobijes neku ideju. Btw, moja Andjela i jedna devojcica prerusena u babu (videces i nju na slikama) su delile prvo mesto. Jeeeej!

Bilo je 5-6 Spajdermena, isto toliko deda mrazova, jedan kauboj, jedan arapin, par vestica, nindza, i velika gomila vila i princeza. A jedne godine pobedila je devojcica maskirana u strasilo.

5fh-P10406.jpg

w1u-P10406.jpg

http://www.Slikomat.com/slika/5092245.htm

s3v-P10406.jpg

http://www.Slikomat.com/slika/5092250.htm

ynr-P10406.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino što mi pada na pamet jeste što u poslednje vreme jako voli da gleda simfonijske orkestre i diriguje. Možda da mu ponudim da bude dirigent. Samo gde onda da nabavim frak. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino što mi pada na pamet jeste što u poslednje vreme jako voli da gleda simfonijske orkestre i diriguje. Možda da mu ponudim da bude dirigent. Samo gde onda da nabavim frak. <_<

Nabavi obicni sako za decake pa iskroji one repice i priheftaj ih tako da padaju niz ledja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino što mi pada na pamet jeste što u poslednje vreme jako voli da gleda simfonijske orkestre i diriguje. Možda da mu ponudim da bude dirigent. Samo gde onda da nabavim frak. <_<

Potpuno originalno i fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancica je sa neke 4 god. isla na maskemabal i naravno (nisam ni sumnjala) bila je princeza, sve sa krunom na glavi. Od tada svake godine INSISTIRA samo i iskljucivo da ima odjelo neke diznijeve princeze - to me nervira, ja bi rado da joj napravim neko gusarsko odjelo, pipi dugu carapu ili slicno, nesto u fazonu ali neeeeee ona je rodjena damica i to ispoljava na svaki moguci nacin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Bas su me nasmejali ovi spidermenovi :lol:

IvanaKK, devojcica ti je preslatka, kakav osmeh samo ima :)

Phenix, pokusad da ga ukljucis da zajedno napravite kostim. Ne mora sad to biti neki odredjeni lik. Imas fore da mu napravis masku od papira itd. Mozda mu bude interesantno.

Hvala :wub: Tu je sva ponosna na sebe jer je vec proglasena jednom od dve pobednice, pa je resila da se zagonetno smeska, da bude na visini zadatka! :D

A spidermenove i vile&princeze company sam morala da okacim, samo da se vidi da je tih uvek najvise i da je fazon biti originalan, a ne isti kao svi drugi (dve devojcice su imale identicne haljine, po 3000 placene i jedna je plakala sto jos neko ima haljinu kao ona a drugu je bilo bas briga i igrala se sa decom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maska od kutije za jaja6d9-6a0105.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dg-6a0105.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa je prvi put isla sa 3.5 god i naravno bila je vila, prelepa bela haljinica, krila i stapic i danima je bila i u kuci tako maskirana.

Phoenix probaj na youtube da nadjes neke priredbe i maskembal pa mu pokazi u sta sve moze da se maskira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su maskenbali dio odrastanja...pokušaj ga uvjeriti u to i neka se uživi u ulozi dirigenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino što mi pada na pamet jeste što u poslednje vreme jako voli da gleda simfonijske orkestre i diriguje. Možda da mu ponudim da bude dirigent. Samo gde onda da nabavim frak. <_<

Vec sam zamislila malog dirigenta :rolleyes: Frak mu napravi od nekog materijala koji se ne mora obradjivati da ti je lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lel-mardi-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos ideja...

Jedan nas drugar koji je sad veliki decko, pre 5-6 godina je bio Carli Caplin

%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/1214/nka-marl]sken.jpg

I starija kcerka mm koju sam tada maskirala u kostura, ali ovde joj se vec pohabao kostim od valjutanja po strunjacama...

%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/1214/7ox-masken.jpg

I moja Marija sa mladjom kcerkom mm, obe neke vile, princeze, sta li su...

%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/1214/rlb-masken.jpg

A te godine, ovaj kostim je pobedio...

%7Boption%7Dhttp://www4.slikomat.com/11/1214/k-masken.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad su vaša deca išla na maskembal prvi put (a da su toga bila svesna)? U šta su se prerušila?

Prvi put je išao na maskembal sa malo više od dve godine, bio je dalmatinac, sledeće nedelje ima maskembal u vrtiću i ja smišljam šta da mu napravim, a on hoće opet kucu da obuče...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put je išao na maskembal sa malo više od dve godine, bio je dalmatinac, sledeće nedelje ima maskembal u vrtiću i ja smišljam šta da mu napravim, a on hoće opet kucu da obuče...

Pa pusti dete neka bude kuca :)

Nasa ce u utorak da bude Snezana... ali nemamo patuljke :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas imali maskembal. Dobili smo na poklon divnu masku zutog pileta, sa sve perjem na rukama i nogama i neka kapa na glavi sa perjem. Mnogo je ludo i simpaticno pile, tj. moja cerka kako izigrava pileta.

Medjutim, ona kaze da su svi rekli da je lepa kao pile, ali ona je htela da bude i princeza, kao i sve njene drugarice. Da ima prelepu haljinu i cipele na stiklu...

Ne mogu da joj objasnim da je super to sto se izdvojila, da nije bila ista kao i svi ostali.

Inace, najvise je bilo princeza i spajdermena.

Kuci ima dve-tri haljine za princeze i sad hoce da ih nosi u vrtic, da je svi vide kako je ona princeza?! :huh:

Bas mi je nesto bezveze sto je nisam pustila da ide kao princeza, vec sam htela da bude orginalna i da bude pile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kamilice,i ja uvek tako radim moji uvek prvo pozele da budu spajdermeni ili ne znam betmeni ili sta vec,a ja nikad nisam dala jer ih uvek bude na desetine u grupi i smislim nesto originalnije,ali dok ih ubedim bude muke,posle svi budemo zadovoljni,ali i ja se pomislim da trebam nekad da ih pustim da budu i taj glupi spajdermen,tako da cu Luki mozda poslati sada da na maskenbalu na zimovanju bude spajdermen da operem savest :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prošle godine bili nindža kornjača i to jedna od njih desetak a ove godine spajdermen isto tako jedan od njih 10 na nivo celog vrtića.

To je poželeo da bude i mama je ispunila želju. A da hteo je da bude Munja Mekvin :o:blink::(:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sta bi Phoenix , jer vi na kraju odoste na taj maskembal ?:)

Mi smo isli prvi put jos kao beba, ovde su svake godine u februaru maskembali, ali da je on sam birao masku je bilo sa tri godine, kao i ove sa 4. Obe godine je trazio da bude robot , ali posto ja nigde nisam mogla naci masku robota kupila sam neku transformers koja podseca na robota i svi misle da je robot. to mu je bila zelja i onda se uzivi , hoda kao robot i vice na grckom : ja sam robot iz buducnosti :)

ove godine posle maskembala je reko da vise ne zeli da bude robot , ali videcemo sledece godine u kom cemo fazonu biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.