Žumančana kesa

odgovora

Objavljeno

nova sam ovde....trudna sam 6 nedelja ali neznam da li cu morati da prekinem trudnocu jer doktor mi kaze da jos nevidi zumancanu kesu....sledece nedelje idem opet pa cu videti sta ce mi reci

nebi volela da sklonim bebu,ja i suprug smo se dosta trudili da ostanem truda,i jako sam bila srecna kad sam videla pozitivan test :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako..nemoj se sekirati..sačekaj ultrazvuk, pa ćeš znati šta dalje..do tada mazi to maleno u sebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmaraj i budi što više smirena. koliko god je to moguće. Pa sledeće nedelje na pregled, pa nam javi šta je bilo.

Mi smo tu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako..nemoj se sekirati..sačekaj ultrazvuk, pa ćeš znati šta dalje..do tada mazi to maleno u sebi :)

pa hocu,hvala na podrsci...mazicu moju Adrijanicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odmaraj i budi što više smirena. koliko god je to moguće. Pa sledeće nedelje na pregled, pa nam javi šta je bilo.

Mi smo tu... :)

hvala,mnogo je lakse kad imam sa nekim da razgovaram...ja sam inace po ceo dan kuci sama sa mojom bebicom koja sad ima jednu godinicu...muz stalno radi ili je na faxu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi, ovde ćeš se mnogo bolje osećati.

Meni je mnogo značio Bebac dok sam bila trudna, a sada ne mogu ni da se odvojim od njega. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam uvek bila tu dok sam bila trudna prvi put,ali nikad nisam bila na forumu...

evo tek sad sam usla na forum...malo se teze snalazim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nova sam ovde....trudna sam 6 nedelja ali neznam da li cu morati da prekinem trudnocu jer doktor mi kaze da jos nevidi zumancanu kesu....sledece nedelje idem opet pa cu videti sta ce mi reci

nebi volela da sklonim bebu,ja i suprug smo se dosta trudili da ostanem truda,i jako sam bila srecna kad sam videla pozitivan test :unsure:

Pa, ako nema z. kese, nema ni bebe. To se nekad desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod kog lekara si isla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod kog lekara si isla?

u zablju kod dr.sinise kurucina...kaze da sacekam sledecu nedelju pa ako nebude mogao ni tad videti moracu da uradim prekid trudnoce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nova sam ovde....trudna sam 6 nedelja ali neznam da li cu morati da prekinem trudnocu jer doktor mi kaze da jos nevidi zumancanu kesu....sledece nedelje idem opet pa cu videti sta ce mi reci

nebi volela da sklonim bebu,ja i suprug smo se dosta trudili da ostanem truda,i jako sam bila srecna kad sam videla pozitivan test :unsure:

Meni se nije videla zumancana na kesa na ultrazvuku 5+4, a danas sam 6+5 isla da radim uz ponovo, i sve se lepo vidi, plod 7mm, ima i srcane radnje..

Cisto da jos neko ko cita zna da se ne nervira kao i ja unpred...to je mozda rano da se vidi zumancana kesa

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se nije videla zumancana na kesa na ultrazvuku 5+4, a danas sam 6+5 isla da radim uz ponovo, i sve se lepo vidi, plod 7mm, ima i srcane radnje..

Cisto da jos neko ko cita zna da se ne nervira kao i ja unpred...to je mozda rano da se vidi zumancana kesa

Ja sam u sedmoj nedelji trudnoce, videla mi se zumancana kesa sad na ultrazvuku, ali doktor mi je rekao da cu tek za dve nedelje moci da vidim plod i da cujem otkucaje srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.