Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Za 19 nedelja sam nabacila 7kg :( Mnogo, je l` da?! A ne znam kako? Nista ne jedem preterano!!! :( :( :(

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za celu trudnocu sam nabacila 18kg!Pojma nemam koliko mi je ostalo posle porodjaja jer se nisam usudjivala da stanem na vagu,ali sad posle 6meseci vidim da mogu da se uglavim u uske farmerice od pre trudnoce tako da sam zadovoljna!I da-bebac je na porodjaju imao 3350g tako da je u tih 18kg,pored njega, bilo i puno vode(ali i sala,da se ne lazemo) ;)

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam oko 80,kad sam se porodila smrsala sam 12kg,a sad sam se opet ugojila i imam 73!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ugojila sam se 18 kg. Mesec dana posle porođaja ostala su mi još 2 kg i nikako da ih skinem :(

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da cu da poskidam kilograme posle porodjaja. :)

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih skoro punih 17 nedelja nabacila sam jedva 3kg. U poslednje vreme malo mi se apetit poboljšao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih skoro punih 17 nedelja nabacila sam jedva 3kg. U poslednje vreme malo mi se apetit poboljšao :D

Blago tebi! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 50kg kad sam ostala trudna, a na porodjaj sam otisla sa 73kg. Posle toga se nisam merila, sva sreca pa nemam vagu :rolleyes::blink:;)

Cim prestanem da dojim, prestajem i da jedem :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala 50kg kad sam ostala trudna, a na porodjaj sam otisla sa 73kg. Posle toga se nisam merila, sva sreca pa nemam vagu :rolleyes::blink:;)

Cim prestanem da dojim, prestajem i da jedem :D :D :D

Ahahaha:) Super! Ja sam se ugojila 8kg,a tek sam u 23. nedelji. Puno,majku mu... Nije mi zao jer beba ima 570gr (a citam na bebcu da u 23.ima oko 450gr,naravno sve je individualno) i zato sto verujem da cu ih skinuti,ali bed mi je,osecam se kao trokrilni ormar...:( A i tuzna sam zato sto stvarno ne jedem mnogo...

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha:) Super! Ja sam se ugojila 8kg,a tek sam u 23. nedelji. Puno,majku mu... Nije mi zao jer beba ima 570gr (a citam na bebcu da u 23.ima oko 450gr,naravno sve je individualno) i zato sto verujem da cu ih skinuti,ali bed mi je,osecam se kao trokrilni ormar...:( A i tuzna sam zato sto stvarno ne jedem mnogo...

Mucimo istu muku. :( Stvarno ne jedem preterano, a opet samo rastem ( kad kazem rastem, ne mislim zbog trudnoce vec zbog kilograma :) ) Ne znam da li ovaj vazduh goji?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala sam trudna sa 58 kg a na porodjaju sam bila neverovatnih 85! :wacko:Bila sam ogromna! Sada posle 3,5 meseca imam 68 i iskreno se nadam da cu da se vratim na staru tezinu... :( Ma nisam ni sada toliko "debela" samo sam nekako "elegantno popunjena"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se ugojila laganih 25kg. tokom prve godine kila mesecno je odlazila. vise stvarno nije islo. jela, ne jela, kg nisu spadali. kako je proslo godinu dana, skinula sam sav visak. ostalo je kg ili dva a za njih mi i nije frka. dobro je i ovako.

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se 5kg ugojila za 7meseci koliko smo pokusavali da zatrudnimo.U prva 4 meseca trudnoce 5kg(i jesam jela),onda mi dr.zapretila :) pa sam do 37nedelje.kad sam se i porodila nabacila jos 6kg.Samo nikako da ode onih prvih 5kg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci 11 kg, a u drugoj hm...mislim da im vaga u domu zdravlja nije bila dobra, ali tokom cele trudnoce je pokazivala istu kilazu :) sto ce reci svega 3 kg od pocetka, zatrudnela sa 65 a u devetom mesecu 68. Kad sam otisla na porodjaj dr me pitala koliko ste se ugojili, ja kazem ne znam :) izgleda da vaga nije radila kako treba :) Mada, nikada nismo imali problema u porodici sa viskom kilograma, nego sa manjkom :)

E sada sam pocela da dodajem, ali od dosade, po ceo dan u kuci sa bebom, tesim se bice bolje kad se vratim na posao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

J :rolleyes: a u trudnoći smršala. Tokom cele trudnoće sam imala isto kg. Kad sam zatrudnela imala sam 79 kg a posle porođaja, 12 dan, imala 68. Samo što nisam uspela da zadržim tu kilažu nego se opet ugojila. Užas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakoooo?!?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosta sam se ugojila sa obojicom - 18 i 16 kg, na porođajima izgubila 7, tokom dojenja dodala 4-5 i poslije skinula sve relativno brzo. Nadam se da se ipak ovaj put neću toliko ugojiti, inače nisam sklona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za 19 nedelja sam nabacila 7kg :( Mnogo, je l` da?! A ne znam kako? Nista ne jedem preterano!!! :( :( :(

Ja te potpuno razumem :( prva tri meseca se nisam ugojila ni grama jer sam stalno povracala,ali za 3 nedelje sam nekim cudom dobila 5kg!!! tako da sad u 17.nedelji imam 5kg vise nego na pocetku trudnoce?!?!?!!? jedem iskljucivo mlecne proizvode jer mi je od svega drugog i dalje muka. Bas sam se ubed.jutros kad sam stala na vagu. I izgleda da je pocelo i oticanje nogu...joj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja te potpuno razumem :( prva tri meseca se nisam ugojila ni grama jer sam stalno povracala,ali za 3 nedelje sam nekim cudom dobila 5kg!!! tako da sad u 17.nedelji imam 5kg vise nego na pocetku trudnoce?!?!?!!? jedem iskljucivo mlecne proizvode jer mi je od svega drugog i dalje muka. Bas sam se ubed.jutros kad sam stala na vagu. I izgleda da je pocelo i oticanje nogu...joj.....

S 48-casovnim pvracanjem otisla su i 3 kg....ne znam sta je gore, nagli porast ili nagli gubitak kg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci sam nabacila 11 kg a drugoj 9kg ado sada 13nedelja nisam nista dobila.... ima vremena jos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,ja mislim da nisam nesto puno(bar meni)krenula sam sa 64 a sad imam 69 a sutra ulazim u 21 nedelju :D

post-24527-1271698335_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj problem sto sam se ugojila i prije trudnoce. Ostala sam trudna kada sam imala 64 kg, a sada, u 23. nedelji imam 70. Kako ce ici do kraja, ne znam, ali vec se zamisljam sa ogromnim stomakom kako se gegam od kreveta do stolice, itd. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 1. trudnoći 17kg, a u 2. 24kg, posle godinu dana je sve došlo na svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam nekako jako lako prosla kroz trudnocu, dobila sam 9 kg, a kad sam dosla kuci iz porodilista imala sam samo 2 kg vise nego pre trudnoce :-)

No, zaista sam pazila sta jedem. Puno voca, povrce svaki dan. A striktno sam razdvojila hranu koja sadzi kalcijum (mleko, sir, jogurt) i hranu koja sadzi gvozdje (cvekla, brokoli..). Tako da mi je krvna slika sve vreme bila odlicna, a ja sam imala snage i volje za bas sve!

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.