Vas hobi

odgovora

Objavljeno

Devojke sta vam je hobi, osim sto ste na netu non stop? :lol:

Sta volite da radite u slobodno vreme, sport, skupljanje necega?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaljubljena u fotografiju... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj hobi je zadnjih par meseci Bebac,a skupljam i Noddy-jeve igracke iz jajeta...ako neko hoce da se menja,imam duplog Noddy-ja,g.Gegavog,i Cupka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj hobi je zadnjih par meseci Bebac,a skupljam i Noddy-jeve igracke iz jajeta...ako neko hoce da se menja,imam duplog Noddy-ja,g.Gegavog,i Cupka

kod vas ima noddy cokoladno jaje???blagis se vama...gde se kupuje, sad kad dodjemo u bgd da znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam kao mala skupljala salvete, papirice iz blokcica, markice,igrake iz kinder jajeta, albume sa slicicama, razglednice i koje kakve gluposti.

sad sa lukom skupljamo igrackice iz kinder jajeta, i imamo ih stvarno dosta, jer su se tu skupile i moje gracke plus lukine kojih ima koliko hoces.

a moj licni hobi....pa internet, volela sam da igram tenis (ali za to sad bas i nemam vremena), volim modu, unutrasnji enterijer (tu pratim sve :) ), itd itd.

takodje citam kao luda, tj ne mogu da zaspim bez knjige koliko god da sam umorna....o muzici tek da ne pricam...muka mi je u kolima ako nema muzike :lol:

8a2f2f9826735b43ad2cd7a64efcdbbf.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jok...crveno plasticno jaje,unutra mini igrackica,kesica bombona,4 slicice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jok...crveno plasticno jaje,unutra mini igrackica,kesica bombona,4 slicice

pa cool. ali mi ne jedemo bombone. ali noddija obozavamo a ovde nema nista sa nodijem.

:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaljubljena u fotografiju... :wub:

da se primetiti! 8a8713397ad8eaf744d2e63d653ef4a6.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Internet, muzika, knjige... Dok se nisam udala pisala sam dnevnik godinama (jel to hobi :unsure: ?), a onda sam prestala, mada razmisljam da pocnem opet Jako sam uzivala u tome i sad volim da procitam i setim se nekih dogadjaja, ljubavi, osecanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa cool. ali mi ne jedemo bombone. ali noddija obozavamo a ovde nema nista sa nodijem.

:huh:

nismo ni mi do akcije "nosa" :P

cuvam vam duplikate...dok ne dodjete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Internet, muzika, knjige... Dok se nisam udala pisala sam dnevnik godinama (jel to hobi :unsure: ?), a onda sam prestala, mada razmisljam da pocnem opet Jako sam uzivala u tome i sad volim da procitam i setim se nekih dogadjaja, ljubavi, osecanja...

i ja sam od 1.razreda pisala dnevnik.....f4374821b592274943b64231cb94a994.gif

imam ih jedo 20 u bgdu...al' su se moji nacitali mojih tajni otkad nisam u bgdu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam od 1.razreda pisala dnevnik.....f4374821b592274943b64231cb94a994.gif

imam ih jedo 20 u bgdu...al' su se moji nacitali mojih tajni otkad nisam u bgdu :)))

:lol::lol::lol: moji su kod mene, muz je morao da se zakune da ih nece citati :lol: Ma zao mi da ih bacim, necu dok deca ne nauce da citaju :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nismo ni mi do akcije "nosa" :P

cuvam vam duplikate...dok ne dodjete

a vi na tu foru znaci idete na nosu ??!!hahahaha

ma kakvi nas ni nodi ni bombone ne bi naterali na db0d5ae50a29d4d5fd65212d5a495f4f.gif

ali nema veze....sacuvajte vi nama duplikate ako ti se nejavi neka mama koja skuplja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trenutno nemam hobi ali se opasno spremam da zapocnem pravljenje nakita...za sada puno citam i zanimam se sa detetom... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer ima novi hobi, smajlici :)

Aerobik, ako ne krenem od oktobra opet, onda odoh na folklor... dosta sam mirovala :)

Kao dete sam svasta skupljala, salvete, slicice...vremenom ih sve prosledila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da se primetiti! 8a8713397ad8eaf744d2e63d653ef4a6.gif

Hvala na slicici! :)

A inace,i ja obozavam da citam,internet,bez mjuze ne bih mogla da zivim,obozavam prirodu i sunce-samo da sija sunce i ja sam raspolozena.Samo su mi to nekako svakodnevice,i ne ubrajam ih u hobi.I ja inace volim dizajn enterijera,volim i da "pravim" kuce u programima-pa svake god.imamo novu buducu kucu... :lol: Ranije sam pisala kratke price,sad ovako trudna bas i nemam inspiraciju... Obozavam jezike,osim madjarskog,srpskog,engelskog i malo slovackog,malo spanskog mi je zelja da naucim francuski i italijanski... A mrzim nemacki,bljaaak... :D Obozavam da kuvam,volela bih bar neki kurs da zavrsim(mada bih najvise volela fax),i sanjam o svom malom restorancicu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam par hobija pa ih rotiram kako kad stignem i imam volje. :rolleyes:

Knjige: uvek.

Fotografija: stara ljubav zaborava nema, odrasla uz tatu sa profi aparatom i docekala dan da imam i svoju opremu.

Decoupage tehnika: ukrasavenje drvenih kutijica, jaja za Uskrs itd...

Gastronomija: retko kad napravim isto jelo dvaput, uvek sam u potrazi za novim kuvarima, receptima i namirnicama.

Ukrasavanje torti i kolaca: dete bilo i ostalo motivacija, ali radim ih i za ostalu porodicu i prijatelje.

Sivenje: radim maloj banere, kostime za maskiranje, sijem joj za igracke itd...

Rucno radjenje cestitki:dragim ljudima za rodjendane i proslave i jos u dobrotvorne svrhe za dan zaljubljenih odradila i prodala par desetina.

Majstorije od drveta, tkanine itd: pravim maloj Montessori materijal za ucenje.

E ne mogu reci da sve ovo radim odjednom, vec kad stignem, kad me uhvati zanos, ali recimo u poslednje tri godine (pojedini mnogo duze) to su mi glavni hobiji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer ima novi hobi, smajlici :)

mislis a??? :lol::lol::lol:

990c581199eb460a04fbf655d8e1669e.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa hobi mi je odrzavanje cveca ( ali nova sam u tome ) i gajenju tigrica ( isto sam tek pocetnik ), volim da citam, da gledam filmove, muzika mi je uvek ukljucena....a inace moj neostvaren san je fotografija i jako patim sto se nebavim sa time. Slikam ja ovako ali nije to ono sto ja zelim....skup je to hobi, za pocetak mi treba min oko 90 000 za fotoaparat.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno ne stižem ništa od posla i bebe. Astrologija mi je bila zanimljiva, pomalo sam to čitala i time se zezala. Inače, mm ima par hobija, od kojih je jedan nenormalno zahtevan i skup. On se toliko tome posvećuje da izgleda kao da mu je posao sporedan, a hobi na prvom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno ne stižem ništa od posla i bebe. Astrologija mi je bila zanimljiva, pomalo sam to čitala i time se zezala. Inače, mm ima par hobija, od kojih je jedan nenormalno zahtevan i skup. On se toliko tome posvećuje da izgleda kao da mu je posao sporedan, a hobi na prvom mestu.

hahahaha i mm ima hobi koji je jedan od skupljih....i posvecuje mu jako puno paznje i vremana..... maketarstvo. A od tvog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha i mm ima hobi koji je jedan od skupljih....i posvecuje mu jako puno paznje i vremana..... maketarstvo. A od tvog?

Bonsai!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bonsai!!!!

Jaoj kako je to lepo !!!! To je bas meni super, blago tebi ....

jel se ti jos bavis astrologijom, jel znas da izracunas podznak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj kako je to lepo !!!! To je bas meni super, blago tebi ....

jel se ti jos bavis astrologijom, jel znas da izracunas podznak?

Sve znam :) . Pošalji mi pp sa podacima: datum, sat i mesto rođenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bonsai!!!!

WOW!to je fantasticno!svaka mu cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.