Novogodišnja euforija

odgovora

Objavljeno

Da li kitite svojoj deci jelku i da li vas hvata novogodisnja euforija?

Kakve ukrase volite?I da li nadzidzate kucu kojekakvim novogodisnjim dzidzama kao sto je kod mene slucaj? :)

Takodje nek ovo bude tema na kojoj cemo postavljati slike nasih jelki :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li kitite svojoj deci jelku i da li vas hvata novogodisnja euforija?

Kakve ukrase volite?I da li nadzidzate kucu kojekakvim novogodisnjim dzidzama kao sto je kod mene slucaj? :)

Auuuu gde me nađe...obožavamo,ukrasi na sve strane,cela kuća nam liči na jednu veliku jelku,sve je šareno,sjajno,kičasto i nadasve veselo.......sutra nastavljam...beba se budi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde je vec pocela Bozicna euforija. Nije kao prethodnih godina to ludilo toliko izrazeno jer zaboga Grcka je trenutno u krizi, ali se opet itekako oseca.

Prodavnice su sve okicene, svuda se prodaju jelke i novogodisnji ukrasi.

Jelke se kite jako rano....Pa smo i mi usvojili tu tradiciju (od koje mm sizi) pa kitimo jelku vec oko 1. decembra. Da nam sto duze smeta u kuci :)

Ja sam pre bila jako euforicna, pravi onaj americki kretenski fazon sam imala :radovala sam se NG vise od malog deteta,jedva sam cekala dan kicenja jelke, kupovala diskove sa novogodisnjim pesmama (hahahaha), pisala cestitke, punila prostor oko jelke poklonima za maltene sve koje znam itd :lol:

I to me je drzalo do prosle godine. Sad valjda kako ta euforija polako prelazi na Luku (svakog dana menja sta ce mu deda mraz doneti), meni ta euforija slabi. I to me bas nervira.

Kakva su vasa iskustva?:)

Imam negde slike jelke i mojih ukrasa od prosle -predprosle godine, moram ih naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo da vam unesem Bozicne i novogodisnje atmosfere jer nadjoh slike od prosle godine na photobucketu (tri put ura za photobucket:) )

Nasa jelka od prosle godine (kiceraj pravi ali sta da se radi)

DSC00066.jpg

DSC00050.jpg

ove godine ne znamo za kombinaciju boja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki od ukrasa

DSC00063.jpg

DSC00062.jpg

DSC00060.jpg

DSC00058.jpg

DSC00057.jpg

DSC00052.jpg

DSC00051.jpg

DSC00049.jpg

DSC00148.jpg

DSC00147.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet su slike velike a smanjila sam ih :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jos neke dzidzalice za koje nisam sigurna da ce ove godine biti ukljucene u dekoraciju, jer nam stvarno kuca izgleda kao novogodisnja jelka :lol::lol:

Deda Mraz

DSC00143.jpg

Dzidzalica

DSC00127.jpg

opet dzidza za vrata :)

DSC00130.jpg

DSC00064.jpg

ispod jelke

DSC00068.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo to od mene. Slike ovogodisnje jelke dobijate za nekih 20 dana. :)

Mada ce biti ista verovatno kao i ova prethodna.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, preslatko je!

Mi smo prosle godine kupili jelku, koju smo kitili sa euforijom- doduse, kod mene je ta euforija bila propracena mucninama i malaksalocu jer sam bila trudna, ali je vrijedilo! :D

I da, tada smo bili u starom stanu za koji me vezu prelijepa sjecanja, pa sam se sada bas raznijezila... :wub:

Evo i neke slicice:

8x8-100-39.jpg

oep-100-39.jpg

cht-100-39.jpg

Evo i mog deda mraza kako kiti jelku :P :

zo6-100-39.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao dete sam naravno bila euforična i sa zadovoljstvom kitila jelku, sama pravila ukrase, ali sada ne mogu reći da je tako. Jelku kitimo 31.12. ujutro i ta jelka tako stoji do 15.1. Kićenje sada obavlja moja ćerka, ukrasi su u kombinaciji nekoliko boja, ali preovladava plava i žuta (zlatna). Naravno lampice su neozabilazne. Zbog dece se trudim da izgledam euforično, ali ja nisam više u tom fazonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh ja se tako radujem tim praznicima jer mo samo tada svi zajedno...volim da kitim jelku i prosle godine smo kupili ogromnu 2,80 jer nam sada to prostor dozvoljava...jedva cekam da to uradim i ove godine sa zamotuljom u rukama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika divno rečeno...

Takođe uživam u idiličnoj novogodišnjoj atmosferi...

Duh novogodišnje jelke, čaroban osjećaj posmatranja pahulja, harmonična šetnja ulicama grada, bogata i porodično inspirisana trpeza...mir i blagostanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li kitite svojoj deci jelku i da li vas hvata novogodisnja euforija?

Kakve ukrase volite?I da li nadzidzate kucu kojekakvim novogodisnjim dzidzama kao sto je kod mene slucaj? :)

Takodje nek ovo bude tema na kojoj cemo postavljati slike nasih jelki :):)

Divno sto si postavila ovu temu...

Kitimo jelku,kucu manje vise,uglavnom je puna balona..

Jos me nije uhvatilanovogodisnja euforija,mislim da je rano.Mi jelku kitimo polovinom decembra,a mozda cemo ove godine ranije..Volim svakakve ukrase,najvise u boji srebra,crvene,plave...

Kad pocinjete sa kicenjem? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslije katoličkog Božića(25.decembar)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi kitimo jelku. Ništa posebno niti specijalno.

Evo malo istorijskih podataka na temu jelke i Deda mraza, pa koga zanima, neka čita. Nije loše znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki od ukrasa

DSC00063.jpg

DSC00062.jpg

DSC00060.jpg

DSC00058.jpg

DSC00057.jpg

DSC00052.jpg

DSC00051.jpg

DSC00049.jpg

DSC00148.jpg

DSC00147.jpg

Kako su dobri ovi ukrasi sa Vini Puom. Oborili su me sa nogu. Moraću da potražim za mog Vini Puva.

Euforije je sve manje jer su problemi sve veći, ali zbog klinca se ipak držim. Jelku kitimo opbično posle 25.12 ali videćemo ove godine možda i malo ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su dobri ovi ukrasi sa Vini Puom. Oborili su me sa nogu. Moraću da potražim za mog Vini Puva.

Euforije je sve manje jer su problemi sve veći, ali zbog klinca se ipak držim. Jelku kitimo opbično posle 25.12 ali videćemo ove godine možda i malo ranije

hvala Yora. i meni su divni ti disney ukrasi , mada na pocetku cena zna da im bude jaca, ali mi uvek cekamo da posle grckog bozica spuste cene skroz pa da ih se jos nakupujemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako su dobri ovi ukrasi sa Vini Puom. Oborili su me sa nogu. Moraću da potražim za mog Vini Puva.

Euforije je sve manje jer su problemi sve veći, ali zbog klinca se ipak držim. Jelku kitimo opbično posle 25.12 ali videćemo ove godine možda i malo ranije

hvala Yora. i meni su divni ti disney ukrasi , mada na pocetku cena zna da im bude jaca, ali mi uvek cekamo da posle grckog bozica spuste cene skroz pa da ih se jos nakupujemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo da vam unesem Bozicne i novogodisnje atmosfere jer nadjoh slike od prosle godine na photobucketu (tri put ura za photobucket:) )

Nasa jelka od prosle godine (kiceraj pravi ali sta da se radi)

DSC00066.jpg

DSC00050.jpg

ove godine ne znamo za kombinaciju boja :)

PRELEPA JE!a novogodisnja jelkai treba da bude,,kic`` da je radoisna,da sljasti i svetli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ove godine cemokupiti nasu prvu jelku :) dosad smo ziveli u malom stanu ,pa nismo imali prostora,tako da sam kitila stan.ove godine imamo i veci stan i bebu,pa cemo kupiti jelku,videlasam i prelepe ukrase,tako da vec smisljam kombinaciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

q5x-Resize.jpg

nasa jelkica od pre dve godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana i Lilika , jelke su vam divne!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PRELEPA JE!a novogodisnja jelkai treba da bude,,kic`` da je radoisna,da sljasti i svetli...

hvala draga. mi smo uvek koristili dve boje ali sad sam se odlucila samo na jednu, kao da bi bilo manje kica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cht-100-39.jpg

kakv ti je ovo vestacki sneg na jelci?mnogo mi se svidja...ja sam kupila onaj u spreju ali je glupost, ispadne mi nekako sivkasto i ne deluje ovako kao da je pravi sneg kao kod tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su vam lepe jelke...pocinje veselje jeeeeee :) :) :)

Volim da kitim kucu,jer me podseca na nesto lepo, veselo,novo,na detinjstvo...

Jelku kitimo 1.dec. a skidamo je u drugoj polovini jan. :D

postavicu i nasu ako je iscackam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.