Mali oglasi

odgovora

Objavljeno

Ako imate neke stvarcice vaseg malisana a mislite da vam nece trebati postavite oglas ili razmenjujte stvari, ako ste iz istog grada jos bolje, poklonite izraslu odecu vaseg bebca nekome ko mozda ne moze da priusti nove.( sramota koliko su skupe stvari za malisane) :rolleyes: :rolleyes:

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imate neke stvarcice vaseg malisana a mislite da vam nece trebati postavite oglas ili razmenjujte stvari, ako ste iz istog grada jos bolje, poklonite izraslu odecu vaseg bebca nekome ko mozda ne moze da priusti nove.( sramota koliko su skupe stvari za malisane) :rolleyes: :rolleyes:

svaka cast na predlogu :wub: :wub: :wub: :wub:

Palčica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predlog ti je sjajan...ako neko ima iz Nisa neka mi se javi porukom...ne znam vise sta cu sa decijim stvarima a zao mi je da ih bacim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Extra predlog.....Ja jos uvek nemam puno stvari za bebu koje su male,ali cim budem imala,javljam se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno su preskupe..Ja sam imala srece da dobijem gomilu stvari od dve drugarice koje imaju vecu decu pa kad smo ih prerasli vracali smo tako da svoje odecice imamo vrlo malo svega par bodica..i kako rastemo tako nam donose gomilice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Novog Sada, imam sedalicu za auto za decu do godinu dana(do10-11 kg),pa ako ima neko kome je potrebna neka mi se javi vrlo rado bih je poklonila :rolleyes:

Izvinjavam se zbog tri poruke, nova sam ovde pa dok se uvezbam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je tema!

Bravo!

I ljudi,javite se,to nije sramota! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekajte da prvo nadjem nekog iz somborke opstine....ne smem putovati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super predlog. Svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekajte da prvo nadjem nekog iz somborke opstine....ne smem putovati

mozes slati autobusom to je najlakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozes slati autobusom to je najlakse

Kako mi to nije palo na pamet?

Ova trudnoca sa lekovima me otupela skroz :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imate neke stvarcice vaseg malisana a mislite da vam nece trebati postavite oglas ili razmenjujte stvari, ako ste iz istog grada jos bolje, poklonite izraslu odecu vaseg bebca nekome ko mozda ne moze da priusti nove.( sramota koliko su skupe stvari za malisane) :rolleyes: :rolleyes:

svaka cast za predlog,podrzavam ga u potpunosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Novog Sada, imam sedalicu za auto za decu do godinu dana(do10-11 kg),pa ako ima neko kome je potrebna neka mi se javi vrlo rado bih je poklonila :rolleyes:

Izvinjavam se zbog tri poruke, nova sam ovde pa dok se uvezbam :rolleyes:

Meni bi trebala,ali sam iz okoline Nisa,tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema vam je odlicna i svaka cast ko se setio da napravi istu.

Posto je u okviru malog oglasa, htela bi samo da dodam da ako nekome treba zena za cuvanje dece moze slobodno da mi se obrati preko privatnih poruka,moja mama je trenutno bez posla a rado bi cuvala decu, na teritoriji Beograda.

ipak je tema mali oglasi.Nadam se da nisam omasila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AUTO sediste/nosiljka Peg Perego Primo Viaggio 0-13 kg, savrseno ocuvano, potpuno ispravno,saljem slike na mail, cena 75EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AUTO sediste/nosiljka Peg Perego Primo Viaggio 0-13 kg, savrseno ocuvano, potpuno ispravno,saljem slike na mail, cena 75EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam gomilu nekih stvari za devojcice od 9 meseci i za starije...mi smo to nosili po 2,3 4 puta i prerasli paako nekoga zanima postavicu slicice pa da trgujemo...mogu slati i van Bg-a samo bi u tom slucaju platili postarinu... :rolleyes:

i imamo i nesto malo obuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlična ideja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam stvari za devojcicu bebu i za decaka starosti oko 3g...ako ima neko iz Nisa da mu to poklonim...neka mi se javi pp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako imate neke stvarcice vaseg malisana a mislite da vam nece trebati postavite oglas ili razmenjujte stvari, ako ste iz istog grada jos bolje, poklonite izraslu odecu vaseg bebca nekome ko mozda ne moze da priusti nove.( sramota koliko su skupe stvari za malisane) :rolleyes: :rolleyes:

Pun pogodak :rolleyes:

Probala bih sling marama da li neko poklanja ili prodaje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema mi se jako svidja...Ja imam BERTONI blizanacka kolica koja smo koristili svega 4 meseca,ocuvana su ,tako da ako je neko zainteresovan neka se javne..cena je 10.000,00dinara.

A i posto imamo firmu koja se bavi prevozom i selidbama,mozete da posetite nas sajt...www.selidbe011.com

Eto,malo sam i izreklamirala i firmu,i kolica :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' mozes da stavis sliku kolica? Bas me interesuje jer rodjak mog muza je pre dva meseca dobio blizance,decaka i devojcicu,a nisu bili narucili kolica,mislili su da ce naci u prodaji,ali se ceka od narudzbine jos mesec dana...pa da vidim i pokazem im sliku,ako jos nisu narucili,da im predlozim... Ako te ne mrzi jer se nismo neko vreme culi pa ne znam da li su narucili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iz Novog Sada, imam sedalicu za auto za decu do godinu dana(do10-11 kg),pa ako ima neko kome je potrebna neka mi se javi vrlo rado bih je poklonila :rolleyes:

Izvinjavam se zbog tri poruke, nova sam ovde pa dok se uvezbam :rolleyes:

Da li si udomila nosiljku? Ako nisi,da li bi mogla dati mojoj drugarici pa bi mi ona donela? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' mozes da stavis sliku kolica? Bas me interesuje jer rodjak mog muza je pre dva meseca dobio blizance,decaka i devojcicu,a nisu bili narucili kolica,mislili su da ce naci u prodaji,ali se ceka od narudzbine jos mesec dana...pa da vidim i pokazem im sliku,ako jos nisu narucili,da im predlozim... Ako te ne mrzi jer se nismo neko vreme culi pa ne znam da li su narucili...

Evo stavicu ti sliku sa njima...

Klikni na sliku da se uveca

post-20147-1271699575_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatki su ti klinci,a i kolica nisu losa:) Predlozicu im,pa ako im se svidja i ako nisu narucili,javicemo ti se. Lepa je i boja. A jel' mogu da se spuste skroz,jer su njihove bebe jos male? Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.