Koliko dece???

odgovora

Objavljeno

Koliko dece planirate imati?

Ja imam dvoje i od mene je dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno, a volela bih još jedno. Dakle, dvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dece planirate imati?

Ja imam dvoje i od mene je dosta.

eh, tako sam i ja govorila do skora, ali nas ovaj mali prevari :rolleyes: , tako da ćemo imate troje i onda je stvarno dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Saska, ti me stvarno nasmeja.

Da i posle treceg ne bude to "dosta"  :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

MickaMicka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dve cerke! bas kako sam i zelela! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam sina i cerku i da sam zaposlena i da ne zivimo kao podstanari i da nisam stara rodila bih jos najmanje jedno. Obozavam decu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam blize klepila bih te po usima :lol::lol::lol::lol::lol: Kako stara sa 36 godina?????? I ja u junu punim 36 i ne osecam se starom :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

MickaMicka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih volela troje dece, alimislim da nikada necu biti u takvoj finansijskoj situaciji.

Nemam jos rodjene dece.

Planiramo dvoje dece, voleli bi jednog decaka i jednu devojcicu.

Jedna beba je na putu :) i trenutno mi je sva ljubav, paznja, sve molitve, brige i radosti usmerene ka njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno,cerku od tri god,sad planiramo drugo,mada slabo ide...Sad bi jako,jako, volela decaka. A ako finansijski budemo bolje stajali,ja se ne bi bunila ni za trece,ali to je daleko,a ne znam kako bi mi muz odreagovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, drage mopje, ja sam uvek govorila da ču imati 5-oro dece, a jedva rodih i ovo jedno. Na žalost, verovatno če tako i ostati. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedno a zeljaaa je punoooooo, moze troje :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ali ne verujem da cu sve stici :rolleyes: a mozda i stignem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

cek da te stignem :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam jednu devojčicu... inače sam htela troje, onda kako je vreme odmicalo dvoje, a sad mislim da će ipak biti samo jedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

SVAKA CAST MAMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM UVEK MASTALA, A I SAD MASTAM, O TROJE...ZA SADA SMO NA JEDNOM...VIDECEMO....YOU NEVER KNOW....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

divno! ali i malo zastrasujuce za mene,.Sve zavisi od situacije u kojoj smo i kakva bi bila ta 4 deteta, ali jeste predivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM UVEK MASTALA, A I SAD MASTAM, O TROJE...ZA SADA SMO NA JEDNOM...VIDECEMO....YOU NEVER KNOW....

tako nekako....zato smo sporazumom stavili u plan dvoje, pa kako bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;) imam jedno sina od deve goine,a muz i ja zelimo da ih imamo troje,pa videcemo dali ce nam se zelja ispuniti... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno dete a zelja mi je da imam dvoje. Muz bi troje ali... ne pita se on! :lol:;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Svaka čast!! Ne mogu da zamislim kako je sa toliko dece.

Ja sam odrasla kao jedinica, i imam žarku želju da se to mom sinu ne desi, jer znam koliko sam samo patila što nemam nekog. Moja mama je htela isto četvoro, ali posle porođaja samnom i jednog spontanog su joj rekli da ne može da ima više dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno dete a zelja mi je da imam dvoje. Muz bi troje ali... ne pita se on! :lol:;):lol:

:lol: oni se nikad ni ne pitaju..... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno! ali i malo zastrasujuce za mene,.Sve zavisi od situacije u kojoj smo i kakva bi bila ta 4 deteta, ali jeste predivno :)

ma kakvi god da su.....ja bi i petoro, samo da ne prolozim kroz trudnocu i svo to gojenje sto puta..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvi god da su.....ja bi i petoro, samo da ne prolozim kroz trudnocu i svo to gojenje sto puta..... :lol:

E ovo bi bilo idealno ali.... ako smislis nesto javi mi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo bi bilo idealno ali.... ako smislis nesto javi mi! ;)

smisljam smisljam pa ti javljam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.