Krvarenje i sekret a pozitivan test


odgovora

Objavljeno

Gde god da si nadji nekog privatnog ginekologa i idi na pregled,sve dok nema sveze krvi je ok,ali moj ti je savet da odes kod lekara i dobices sigurno terapiju da i to braon prestane.

iraela voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje drage imam pitanje. 27og sam radila bhcg i bio mi je 75,zatim 5tog opet bhcg 260.ali na uz se plod nevidi. Inače sam radila vantelesnu oplodnju. Posle uz sutradan mi je krenulo nesto bas braon da izlazi na ulosku. Dali mi deugu sanau za sesam dana da opet osem na uz da vide da li ce se bebac pokazati ili ne. Pijem utogestan 3x1. Plasi me ovo čudo braon boje sto imama. Da li je neka imala slično iskustvo a ostala trudna. Hvala vam zene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz...htjela bi da pitam nesto...nisam sigurna da sam trudna.Imala sam menstrualni ciklus pocetkom mjeseca...zatim sam imala kro  desset dana opet krvarenje kazu da je ovulacija...i evo na kraju mjeseca imam oper krvarenje koje je trajalo dva dana....a prije tog zadnjeg krvarenja uradla sam test i pokazalo mi je testnu liniju i drugu ali veoma slabo se vidjela....sta da radim...dali sam trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Peta sam nedelja i neki dan, beta hcg je juce bio 1620, dva dana pre 870. Ali jutros kada sam isla u wc primetila sam krvarenje isto kao kod menstruacije. Otisla sam u dezurnu bolnicu. Pregledana sam i receno mi je da je embrion jos tu i nista vise mi nije rečeno ni zašto moze biti krvarenje, dat mi je antibiotik i pustena sam kući s tim da sutra opet vadim betu. Ja idalje osecam bolove u stomaku i iskreno se plasim jer su me tako na brzu brzinu pregledali i uopste nisu radi bili da mi neku informaciju daju. Neko neka iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.