Novčana nadoknada za nezaposlene trudnice

odgovora

Objavljeno

Ja koliko sam shvatila dobija se roditljski dodatak oko 35000 + pomoc nezaposlenim porodiljama 50000.. evo vam link pa javite da li sam dobro shvatila... http://www.roditelj....ne-informacije/

http://www.roditelj....eljski-dodatak/

Da, ali ta jednokratna pomoć za nezaposlene porodilje nije na teritoriji cele Srbije, već samo u BG.

Neke opštine u Srbiji još daju određene vrste pomoći za porodilje, na bazi svojih opštinskih odluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znala sam da postoji naknada za nezaposlene porodilje, ali sad vidim neko spomoenuo i muževe! Da li isto važi ako je na pr. žena zaposlena, a muž ne i vodi se na birou? Da li i u tom slučaju može da se sakupi dokumentacija i podnese se zahtev za tu vrstu naknade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas oparila, a nisam trudna ;) ...otkud pare, pojma nemam?! :blink::D

Ali necu nikom da se zalim,naravno, dobrodosle su mi itekako :)

trio voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima :) Htela bi da pitam da li neko zna da li se dobija neki dodatak  koji se mesecno isplacuje,za nezaposlene trudnice za opstinu Zemun? Hvala unapred na odgovoruu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to je najbolje da zvrcnes opstinu da pitas. Ali kada sam se ja u mojoj opstini raspitala jedan od uslova je bio da prethodno budem prijavljena barem tri meseca i to relativno skoro da bude. Ovako nema nista. Bus plus koji vazi godinu dana od vadjenja besplatan, i besplatan zubar u domu zdravlja. Van toga nista. Misljm da vazi za sve ali najbolje zovi tamo i proveri jer se zakon sto se porodilja i trudnica tice non stop menja naravno ne u nasu korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na odgovoru,zvala sam opstinu i oni su me poslali u socijalno da bi mi oni rekli da daju samo deciji dodatak,nista vise. Znam da su do prosle godine primale i trudnice i porodilje po 10000 mesecno. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogao da dobijem pomoć. Odlučio sam da ne prikupljam dokumente, nije bilo vremena. I tada nije bilo interneta, kao što je sada. Danas je lako. Sve se radi na internetu. Čak i novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.