Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

t8302.gif

Devica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno.. On je i pokazao da bebac uskoro dolazi! g2203.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem :D 90% sam bila sigurna da sam trudna, a kada sam uradila test, onda je bilo definitivno da se mom muzicu i meni ostvarila zelja :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naše ostvarenje želja ;)t8708.gif

Fly Girl voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja verujem... i meni je odmah pokazao dve i crtice i bila sam trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dva puta pokazao negativno,a treci put je druga crtica bila skoro nevidljiva.Bila sam tada trudna malo vise od mesec dana.

almedina12 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

t8302.gif

JA DA,JER SU MI POKAZALI TRUDNOCU, IAKO JE DRUGA CRTICA BILA SVETLA,ALI JA SAM RADILA TEST VEC 15 DANA PO ZACETKU I BILA PRESRECNA!g19120.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj pogodio 100%,Clear Blue!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, uzela sam dva po raznim cenama i oba su mi pogodila!! Moje sreceee!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živeli testovi heheh.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je test otkrio bas rano trudnocu,ali je pokazao jednu tamniju a jednu svetliju crticu i eto mog bebca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je test dao negativan rezultat, iako sam znala da sam trudna. Ali zato test krvi je dao pozitivan rezultat sto je i najmerodavnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da je stvar u tome uraditi test u pravo vreme..ni previše rano, ni previše kasno.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije bilo dileme... Dok si rekao KEKS, pojavise se 2 crtice!!! :D

Djasla i Zorica83 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije bilo dileme... Dok si rekao KEKS, pojavise se 2 crtice!!! :D

I meni tako..lepo dve crte debele, crvene..milina heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni tako..lepo dve crte debele, crvene..milina heheh

I ja sam bila srecna, naravno.. Ali mi se cinilo kao da mi se te dve crte smeju.. OOOzbiljnooooo.. Dobro, na pocetku trudnoce nisam bila bas svoja.. Pobrkali mi se bili loncici.. hehhehehehe.. t1807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila uradila 5 testova! :unsure:

Prvi sam uradila pre očekivane menstruacije i bila ubeđena da će biti negativan. Međutim, on je pod posebnim svetlom i buljenjem u njega sat vremena, samo meni pokazao drugu toliko bledu crticu da nisam smela nikome ni da kažem jer bi mislili da sam luda.

Taj dan sam uradila još jedan i otprilike dobila isti rezultat, a onda naredna 4 dana radila po jedan svaki dan dok se ta druga crta nije videla dovoljno dobro. :wub:

Black Diamond, minaa i Zorica83 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila uradila 5 testova! :unsure:

Prvi sam uradila pre očekivane menstruacije i bila ubeđena da će biti negativan. Međutim, on je pod posebnim svetlom i buljenjem u njega sat vremena, samo meni pokazao drugu toliko bledu crticu da nisam smela nikome ni da kažem jer bi mislili da sam luda.

Taj dan sam uradila još jedan i otprilike dobila isti rezultat, a onda naredna 4 dana radila po jedan svaki dan dok se ta druga crta nije videla dovoljno dobro. :wub:

Ala si ti pomogla naše farmaceute bre hehehe..znam za taj osećaj nestrpljenja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je test pokazao najvecu srecu u zivotu i verujem u njih jer sam uradila najmanje 1000 testova dok sam iscekivala svoju srecu. Naravno u pitanju su godine cekanja i radjenja testova ali na kraju se isplatilo. Da li trbam da napomenem da sam dan pre nego sto sam uradila test bila kod ginekologa na pregledu zbog pojacanog serkreta i on nista nije provalio :blink: , mada sam tada bila trudna vec dva meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je test pokazao najvecu srecu u zivotu i verujem u njih jer sam uradila najmanje 1000 testova dok sam iscekivala svoju srecu. Naravno u pitanju su godine cekanja i radjenja testova ali na kraju se isplatilo. Da li trbam da napomenem da sam dan pre nego sto sam uradila test bila kod ginekologa na pregledu zbog pojacanog serkreta i on nista nije provalio :blink: , mada sam tada bila trudna vec dva meseca

Nije provalio da si trudna? E svašta.. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby rapid oba puta, i nije omasio nikada :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem testovima za trudnocu ... Uradila sam ga dva puta i bio je pozitivan ... Otisla sam kod ginekoloda i potvrdila je rezultate testa :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad sam ga uradila ma odmah ali odmah su se pojavile 2 crte, nisam mogla da verujem, pocela sam da se tresem..... :wub:

to je bio najlepsi dan nasih zivota! Oko mesec i po dana sam tada bila trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby rapid se pokazao kao dobar kod nas :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

i naravno nase reakcije su bile neopisive ta sreca, radost ... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije provalio da si trudna? E svašta.. :lol: :lol:

Pa covek znao da to kod mene ne ide pa nije ni racunao da je to moguce. Ali ja sam toliko bila srecna da mu nisam ni jbl mamicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.