odgovora

Objavljeno

Meni je danas rođendan. Najlepši rođendan u mom životu. Prvo zbog toga što je ovo moj prvi rođendan kao majke, sa mojim Dušanom sam se rodila ponovo i ja.

A drugo jer sam nešto ovih dana bila onako... Bez veze. Iako sam želela, na kraju sam se odlučila da ništa ne pravim za drugare. Odlučila sam da ćemo moj dragi, bebac i ja prošetati i provesti dan skromno, utroje. I šetamo se mi tako, kad moj dragi predloži da svratimo u kafić na kolače. Mi ulazimo, a tamo SVI moji dragi ljudi. :wub: On je sve organizovao, okupio ih da nas čekaju i iznenade me. Rasplakali su me. Proveli smo divan dan, tu se iščavrljali, a kasnije smo se svi kolektivno šetali i uživali. Imam najboljeg muža na svetu i najbolje prijatelje na svetu. Danas sam najsrećnija na svetu. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas rođendan. Najlepši rođendan u mom životu. Prvo zbog toga što je ovo moj prvi rođendan kao majke, a sa mojim Dušanom sam se rodila ponovo i ja.

A drugo jer sam nešto ovih dana bila onako... Bez veze. I iako sam želela, na kraju sam se odlučila da ništa ne pravim za drugare. Odlučila sam da ćemo moj dragi, bebac i ja prošetati i provesti dan skromno, utroje. I šetamo se mi tako, kad moj dragi predloži da svratimo u kafić na kolače. Mi ulazimo, a tamo SVI moji dragi ljudi. :wub: On je sve organizovao, okupio ih da nas čekaju i iznenade me. Rasplakali su me. Proveli smo divan dan, tu se iščavrljali, a kasnije smo se svi kolektivno šetali i uživali. Imam najboljeg muža na svetu i najbolje prijatelje na svetu. Danas sam najsrećnija na svetu. :wub:

Divno...nek ti je srecan :wub:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oči :wub:

Ih kako bih razmazila jednu devojčicu :babycrib:

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa malo sam umrla. :wub:

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ništa ne vidim u ovom postu, čujem samo I lav juuuuu i ne mogu da utišam :D

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey-preslatko zvucite:wub:

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu ovo Anka i Smey. Anka ima divan glas i isto divne oke, ali crne - kao u srne. :)

Kate Kapetanica i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brojevi, to je s neta :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheh

Napravi se čitava zbrka.

Izvinjavam se, S.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey,sorry-imala sam tada samo ton bez slike.:lol:

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.