Doktori koji su vam vodili trudnoću

odgovora

Objavljeno

Sutra ulazimo u 4-ti :D Ima jos vremena da se premestim, ali niko mi ne garantuje da ce i ta neka druga dr. biti fleksibilnija.

Raspitaj se na forumu. Videla ona da si ti nova pa resila da te drnda, da prostis :D , imas jos vremena, taman za dva meseca ti je ok vreme da krenes negde na UZ, gde zelis da se porodis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Raspitaj se na forumu. Videla ona da si ti nova pa resila da te drnda, da prostis :D , imas jos vremena, taman za dva meseca ti je ok vreme da krenes negde na UZ, gde zelis da se porodis.

E, pa super onda, taman cu za to vreme probati da saznam dal ima tamo normalnih dr. Hvala ti puno na savetima, ko sto rece - nova sam, pa mi mnogo znace :)

Andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh je u Domu Zdravlja u Goce Delceva na NB, na zalost tek sam otvorila karton tu pa su mi rekli da ne mogu da menjam doktora jos min. dva meseca...Sasvim sam slucjano bas nju izabrala, nisam nikog znala u tom DZ. Skupicu hrabrost i traziti joj uput za UZ u nekom od porodilista pa cemo videti sta ce se desiti. Ako me opet napadne ima da je prijavim i trazim da me odmah prebace kod nekog drugog. Da li neko ima pozitivno iskustvo sa nekim dr. iz ovog doma zdravlja? pocinjem da ocajavam...

Dr.Jovica Bralović. On radi i privatno ali ne moraš da ideš ako ne želiš, ne uslovljava te i nije u fazonu da obavezno moraš kod njega. Sve što ti treba dobiješ od njega. Vodio je trudnoću mojoj sestri pa kasnije i meni. Išla sam privatno na UZ i kaže da radim double pa me pita gde hoću i da mi predlog za Gradsku i sve upute koji mi trebaju. Ako nisi zadovoljna lekarkom možeš da je promeniš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr.Jovica Bralović. On radi i privatno ali ne moraš da ideš ako ne želiš, ne uslovljava te i nije u fazonu da obavezno moraš kod njega. Sve što ti treba dobiješ od njega. Vodio je trudnoću mojoj sestri pa kasnije i meni. Išla sam privatno na UZ i kaže da radim double pa me pita gde hoću i da mi predlog za Gradsku i sve upute koji mi trebaju. Ako nisi zadovoljna lekarkom možeš da je promeniš.

M@r@, hvala za preporuku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M@r@, hvala za preporuku!

Nema na čemu, nadam se da ćeš imati dobro iskustvo sa njim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadjoh je u Domu Zdravlja u Goce Delceva na NB, na zalost tek sam otvorila karton tu pa su mi rekli da ne mogu da menjam doktora jos min. dva meseca...Sasvim sam slucjano bas nju izabrala, nisam nikog znala u tom DZ. Skupicu hrabrost i traziti joj uput za UZ u nekom od porodilista pa cemo videti sta ce se desiti. Ako me opet napadne ima da je prijavim i trazim da me odmah prebace kod nekog drugog. Da li neko ima pozitivno iskustvo sa nekim dr. iz ovog doma zdravlja? pocinjem da ocajavam...

Dr Nedeljkovic, Nbg, medicina rada..nije specijalno ljubazna kao cico-maco i da ti tepa (meni to i ne treba, ali mozda ce neko reci da je hladna), ali sve sto pitam objasni, skolski me salje na sve zive testove (ne preskace), svaki put merenje tezine, pritiska, redovno laboratorije, kaze sta sledi dalje, gde mogu to da odradim, znaci i da si najveci duduk ona te vodi i govori unapred kad sta treba.

Isla sam par puta na pocetku privatno na uz, aj kao za svaki slucaj (u principu uopste nije bilo potrebe) i nije mi nista zamerala od toga, uzela prepisala to sto je pisalo na njihovom papiru za uz, i td..dakle, normalna doktorka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u pregled u Analife-u bio savršen, svi su bili veoma ljubazni, nije mi radio Živanić jer je bio na odmoru, već doktorka. Sve vreme je pričala sa nama i objašnjavala nam, odgovarala na pitanja. Dr. Živanić je jedan od najiskusnijih ultrazvučnih dijagnostičara kod nas i posle pregleda kod njega zaista možeš mirno da ideš kući, znajući da je sa bebom sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ti je radila moja dr iz DZ (da ne reklamiram njeno ime ;) ) Jedna od retkih i stručnih i maximalno ljubaznih dr. Meni ona treba isto u Analifeu da pregleda sad u 10oj nedelji (taj 3d UZ je kod njih besplatan ako se radi u 10oj nedelji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ti je radila moja dr iz DZ (da ne reklamiram njeno ime ;) ) Jedna od retkih i stručnih i maximalno ljubaznih dr. Meni ona treba isto u Analifeu da pregleda sad u 10oj nedelji (taj 3d UZ je kod njih besplatan ako se radi u 10oj nedelji)

I ja sam isla na taj pregled kod doktorke u 10-oj nedelji i stvarno je zena vrh, sve do detalja objasni, posle pregleda kod nje i kod doktora stvarno mozes kuci da odes miran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam bila na pregledu kod Parezanovica i imam lepo iskustvo sa njim. Posto sam iz Beceja isla sam na preglede u Ns kod Novakovke koja je ekspert za sve moguce. Po njenoj preporuci sam bila kod njega 2 puta na pregledu zbog velikih problema u trudnoci i dr.mi je zakazala bukvalno za sutradan. Zvala je sa njenog tel. i licno razgovarala sa njim i zbog hitnosti mi je zakazan pregled sutradan.Detaljno je sve pregledao i kada je obdukcija uradjena sve je bilo bas tako kako je i on video na Uz. Pregledi su dugo trajali, i po pola sata ali zaista imam sve pohvale za njega. E sad, kako kome se zadesi..... Za razliku od dr.Bogavac koja je cista katastrofa, on je melem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uopste ne znam vise sta da radim!Godinama idem privatno kod ginekologa u eromedic.Svoj dom zdravlja sam otipsala kada sam promenila 4 ginekologa i ni jedan mi nije valjao.Onda sam prebacila karton na drugu opstinu,drugi DZ,ali tamo dr jos gora!Kada sam zatrudnela,nije videla da sam trudna nego mi je rekla da imam upalu jajnika i prepisala inekcije.I nju sam naravno otpisala!E sada,od kako sam trudna,odustala sam od svoje dr u euromedicu jer ne mogu non stop da placam UZ,pa mi je drug koji radi u zdravstvu,naso divnu dr,u jednom DZ,koja mi sada vodi trudnocu.Medjutim,meni treba lekar u bolnici u kojoj bih se porodila,a ja ne mogu da se odlucim gde i kod koga.Imam 3 opcije:

Visegradska-ginekolog nam je komsija i inace prijatelj,ali prezauzet,u smislu da cesto putuje u inostranstvo,inace fantastican strucnjak,ali nekako mi nije siguran da ce biti tu kada bude trebalo

Gradska na Zvezdari-nasla sam vezu koja se placa,dr je iskusna,porodila je moju drugaricu,ali nije narocito ljubazna

Dragisa Misovic-tamo mi radi jedna dobra prijateljica koja se raspitala kod ljudi koje tamo poznaje,i od njih 10,8oro je reklo da idem u Visegradsku,da su bolji lekari i babice...

TAKO DA JA POJMA NEMAM KOD KOGA DA IDEM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovu celu trudnoću planiram da vodim kod dr Novakov. U nju imam potpuno poverenje. U prošloj sam kod nje obavila samo drugi EUZ i fetalnu ehokardiografiju, a sad idem od početka.

Jako sam zadovoljna. Stručna je i predusretljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix,

Jel u poliklinici Maric ili..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix,

Jel u poliklinici Maric ili..?

Da. A ja bih rado prešla u ordinaciju Ilić, ali mi glupo pošto sam u Marić išla od početka. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u dz. Prvo sam bila kod doktorke koja se uopste nije zanimala za moj testic sa dvema crticama i to se zavrsilo biohemijskom T. Ne bih ni otisla tako rano kod nje da nisam imala problem sa ishranom i jako smrsala i plasila se da li cu moci da iznesem tu trudnocu. Sledeci mesec sam opet ostala trudna i naravno promenila doktora, bas je fin, sve sto pitam objasni mi... Za sad nemam zamerke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vodim trudnocu kod dr.Zivaljevic privatno, ona mi je vodila i prvu trudnocu i porodila me u Dragise Misovic i imam samo reci hvale i za nju i za porodiliste.

Jekalina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. A ja bih rado prešla u ordinaciju Ilić, ali mi glupo pošto sam u Marić išla od početka. :/

Izvini na gnjavazi, ali znacilo bi mi da, ako hoces, napises zasto bi presla u drugu ordinaciju. Pretpostavljam da dr Novakov radi i tamo.

Ja mislim da cu, kad dodje vreme za to, bas tamo voditi trudnocu. Mislim na ord. Maric. I to kod dr Novakov, Cetkovica ili Petrovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini na gnjavazi, ali znacilo bi mi da, ako hoces, napises zasto bi presla u drugu ordinaciju. Pretpostavljam da dr Novakov radi i tamo.

Ja mislim da cu, kad dodje vreme za to, bas tamo voditi trudnocu. Mislim na ord. Maric. I to kod dr Novakov, Cetkovica ili Petrovica.

Samo zato što je novija ordinacija i aparati su im takođe najnoviji. Ni zbog čeg drugog, ostala bih kod iste dr. :D Ali mislim da je u ordinaciji Ilić skuplje, tako da verovatno ostajem ovde.Sa Ćetkovićem i Petrovićem nisam imala iskustva, ali sa dr Novakov jesam i u prvoj i sad u drugoj trudnoći. Toplo, ali baš topolo ti je preporučujem. Za EUZ je izuzetan stručnjak. A kažu da je inače za rizične trudnoće odličan lekar. Moja nije rizična trudnoća, ali sve jedno, bolje se osećam.

*Sole* i brankicans volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, Novakovka je prava dr! Da sam cula ranije za nju dok sam bila trudna momentalno bih otisla ali eto. Moja trudnoca se nije srecno zavrsila. Dr Novakov je pravi strucnjak. Zaista imam samo pohvale za nju. Mnogo pozitivna osoba, prijatna, sve objasni u sitna crevca...ma fenomenalna. U drugoj trudnoci obavezno kod nje da mi vodi do kraja trudnocu ( ja planiram a nadam se da cemo uspeti i da ce sve biti kako treba). Takodje je i Stojic mnogo dobar doktor. Ja sam isla kod oboje i stvarno su pravi profesionalci :)

brankicans voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Phoenix :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vodim trudnocu kod dr.Zivaljevic privatno, ona mi je vodila i prvu trudnocu i porodila me u Dragise Misovic i imam samo reci hvale i za nju i za porodiliste.

Čula sam da je prešla u Zemunsko porodilište i da je tamo načelnica... Jel jeste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr.Jovica Bralović. On radi i privatno ali ne moraš da ideš ako ne želiš, ne uslovljava te i nije u fazonu da obavezno moraš kod njega. Sve što ti treba dobiješ od njega. Vodio je trudnoću mojoj sestri pa kasnije i meni. Išla sam privatno na UZ i kaže da radim double pa me pita gde hoću i da mi predlog za Gradsku i sve upute koji mi trebaju. Ako nisi zadovoljna lekarkom možeš da je promeniš.

Po preporuci sam uzela dr. Bralovica za doktora i svi su mi rekli da su bas zadovoljni. A ja imam sada nedoumice zato sto je meni rekao da se dabl test ne radi u drzavnim institucijama i ako hocu mogu privatno na samoinicijativu. I zasto se UZ radi privatno? Drago mi je da neko poznaje njegov rad pa mozes da mi malo pomognes jer sam poprilicno zbunjena ;) Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po preporuci sam uzela dr. Bralovica za doktora i svi su mi rekli da su bas zadovoljni. A ja imam sada nedoumice zato sto je meni rekao da se dabl test ne radi u drzavnim institucijama i ako hocu mogu privatno na samoinicijativu. I zasto se UZ radi privatno? Drago mi je da neko poznaje njegov rad pa mozes da mi malo pomognes jer sam poprilicno zbunjena ;) Hvala!

Ja sam njime prezadovoljna! Privatno sam išla na UZ kod njega iz prostog razloga što ima bolje uslove za rad tamo. Posle pregleda me je pitao gde hoću da idem na double jer mu se NT nije dopao. Da je NT bio u redu ne bi mi dao uput jer double od pre dve godine nije obavezan test.

Nadam se da nisi imala loše iskustvo sa njim jer se meni čini da on nije od onih lekara koji samo gledaju gde će više para da uzmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gogule,

a gde radi dr. Stojic? U kojoj ordinaciji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gogule,

a gde radi dr. Stojic? U kojoj ordinaciji?

Radi u Genesisu u Ns, Urosa Predica 4, Ako ti trebaju jos neke informacije pitaj slobodno. Ja sam vec sve prostudirala, mogu dr. da budem :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.