Farbe za kosu

odgovora

Objavljeno

A sta cu za sijede? :rolleyes:

Nisam znala da ih imaš. :rolleyes: Ako ti se ne sviđa kako mog uda budu i seksi, e onda se šatiraj - boja meda i smeđe, pa ćeš ređe da se farbaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da poludim dok mi izraste ova moja boja,jos od kad je ovo sunce ugrijalo izgledam katastrofa,pola kose svijetlo smedje,pola crno,tacno mi dodje da kupim farbu i opet se ofarbam u crno,a u p.m. :angry:

Tigrice,meni je dve godine trebalo da istrajem da izraste moja boja.I nema nista lepse od prirodne netretirane kose.Najlepse mi stoji uz moj ten,kosa prava ,mekana,samo je osusim,ne moram ni da feniram.Juce sam se posisala na ravno i sad sam mirna uvek imam frizuru.I necu se vise farbadi dok god ne bude moralo.

Izdrzi,brzo ce proci. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da ih imaš. :rolleyes: Ako ti se ne sviđa kako mog uda budu i seksi, e onda se šatiraj - boja meda i smeđe, pa ćeš ređe da se farbaš :)

Pa,ima po neka,jos nisu navalile! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,ima po neka,jos nisu navalile! :lol:

:lol:

I kod mene. Ali, nije mi jasno kako mi par dlaka cijelom duzinom budu sijede, a ostatak kose ok? :blink:

Ja bih ti predlozila da se ofarbas u boju koja je najpribliznija tvojoj prirodnoj. I ja sam tako, samo sto je boja u koju sam se farbala bila svjetlija od prirodne. Posto je tvoja prirodna boja svjetlija, mozda ce se opet primijetiti razlika... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam crveni pigment i plavu boju mi je najbolje do sada (danas sam se farbala) izvukla keune farba. Naravno, blans ne racunam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Work in progress.

1878_palette_w5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljivo iscekujem rezultat ... i drzim fige :D

Paaa, izmedju ostalih, sad imam i tu boju na glavi :lol: Joj kuku meni, slikacu sutra na dnevnom svetlu, pod blicem je uzas ( bar se tesim ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Di je slika???

p.s. tako bih volela da se nadjemo na jedan dan i da te ja ofarbam!

U telefonu, ne mogu kabel da nadjem jedino ako nije kod branka u kolima vrsljala sam po fijokama celo jutro. Kad dodjemo sa savetovalista pa ce dotle vec i on s posla pa ce doneti, nadam se da je kod njega ...

Joj moze to bi bilo tako divno, ja se jadna ubih vise sama sa ovom kosom, znas kad sam sinoc vec i kontala da mi je vreme da me frizerka ofarba i sve to izjednaci, ali me tako mrzi da sedim tamo 3 sata i da se smaram, to mi je takav gubitak vremena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe ja sam mentol, celo jutro trazila kabel da bi prebacila sliku s telefona a aparat mi stoji na stolu sa sve kablom, stvarno ovo utice na mozak. Evo sad sam na brzaka slikala, zanemari sto nije isfenirana, opet je s blicem tako da je ovako tamnija malo nego na slici, i nije toliko crvena. Ma dok me uzivo ne vidis nista ovo ne vredi :)

j5w-P51400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu d aubodem plavu farbu i to ti je. Korstila sam garnier 111 (pegicu) pa onda keunn 1517 ali sve pozuti i neispadne bas lepa plava boja. Koooooooojuuuuuuuuu vise farbu da kupim, a da nije blans!!?? Pomagajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu d aubodem plavu farbu i to ti je. Korstila sam garnier 111 (pegicu) pa onda keunn 1517 ali sve pozuti i neispadne bas lepa plava boja. Koooooooojuuuuuuuuu vise farbu da kupim, a da nije blans!!?? Pomagajte!

Ja se ovo pitam vec mesecimaa,poludecuuuuuuuuuuuuuuuuuu od zutila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu d aubodem plavu farbu i to ti je. Korstila sam garnier 111 (pegicu) pa onda keunn 1517 ali sve pozuti i neispadne bas lepa plava boja. Koooooooojuuuuuuuuu vise farbu da kupim, a da nije blans!!?? Pomagajte!

Ja se ovo pitam vec mesecimaa,poludecuuuuuuuuuuuuuuuuuu od zutila

Bilo koju drugu boju, taman malo da promenite :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo koju drugu boju, taman malo da promenite :D

:lol: :lol: :lol: E, ako si im rekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu d aubodem plavu farbu i to ti je. Korstila sam garnier 111 (pegicu) pa onda keunn 1517 ali sve pozuti i neispadne bas lepa plava boja. Koooooooojuuuuuuuuu vise farbu da kupim, a da nije blans!!?? Pomagajte!

Jel si probala evolution farbe? Odlicne su :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo katalog..ima raznih nijansi, uglavnom zene koje ih koriste mesaju 2 farbe

Recimo ove 11.10 11.21 11.20 su po meni dobre.. 11.11 bas ide na sivo, nju nisam probala

parfaton-nijanse-4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si probala evolution farbe? Odlicne su :rolleyes:

Nisam probala. Reci mi da li su te farbe bas jake ili su slabe kao garnierove i l'orealove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam probala. Reci mi da li su te farbe bas jake ili su slabe kao garnierove i l'orealove?

Pa jace su rekla bih..meni garnier nikad nije mogao da izvuce svetlu nijansu, uvek nesto narandzasto..a sa evolution sam uspela..i to 9 posto hidrogen, i bez blansha naravno

Tako da pretpostavljam da su svakako jace od garnier..Loreal nisam dugo koristila, pa se ne secam kakve su..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da. Meni sa garnierom bude lepa boje (ali ne i onakva kakvu sam zelela) do prvog pranja i posle se ispere. Do sada je jedino blans mogao da mi izvuce lepu boju, ali je kosa pocela da mi gubi na kvalitetu i d ase lomi, a ionako je tanka pa sam resila da predjem na farbu.Malo sam je oporavila od kada ne koristim blans, ali je boja uvek katastrofa :rolleyes: zuta kao limun <_<

Gde se mogu naci ove farbe? Ima li ih u lily-ju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da. Meni sa garnierom bude lepa boje (ali ne i onakva kakvu sam zelela) do prvog pranja i posle se ispere. Do sada je jedino blans mogao da mi izvuce lepu boju, ali je kosa pocela da mi gubi na kvalitetu i d ase lomi, a ionako je tanka pa sam resila da predjem na farbu.Malo sam je oporavila od kada ne koristim blans, ali je boja uvek katastrofa :rolleyes: zuta kao limun <_<

Gde se mogu naci ove farbe? Ima li ih u lily-ju?

E pa nema ih u lilly-ju i dm-u..ja uzimam kod mene u parfimeriji Jovana, na Nbg.

Uglavnom ih drze po parfimerijama..a mislim da imaju i u frizerskim salonima "Cvrle" mada su tu skuplje cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo ako ima žena koje izvlače pramenove, zanima me kako ih radite, pomoću kape ili folije, koliko dugo vam traju i nakon koliko vremena ih ponovo izvlačite, kako vaša kosa sve to podnosi? Sede su ubrzano počele da mi se pojavljuju, malo bih da ih zakamufliram a ne bih se počinjala farbati odmah, pa bih htela da isprobam pramenove.

P.S. Nikad u životu nisam ništa radila sa kosom po pitanju promene boje jer sam zadovoljna sa svojom, pa otud malo čudno pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Kenue 1517 odlicno izvlaci plavu ali sa 9% hidrogena i to trebaju dva. Ja imam dosta crvenog pigmenta pa mi kosa bude narandzasta, a sa ovom ne, cak bude i srebrnkasto pepeljasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo ako ima žena koje izvlače pramenove, zanima me kako ih radite, pomoću kape ili folije, koliko dugo vam traju i nakon koliko vremena ih ponovo izvlačite, kako vaša kosa sve to podnosi? Sede su ubrzano počele da mi se pojavljuju, malo bih da ih zakamufliram a ne bih se počinjala farbati odmah, pa bih htela da isprobam pramenove.

P.S. Nikad u životu nisam ništa radila sa kosom po pitanju promene boje jer sam zadovoljna sa svojom, pa otud malo čudno pitanje.

Sto se tice pramenova to zavisi od toga sta zelis. Ako zelis sitnije pramenove onda idi na kapu, a ako hoces krupnije onda definitivno folija. Ja sam ih davno radila pa se i ne secam koliko su dugo trajali ali definitivno duze traju od klasicnog farbanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Kenue 1517 odlicno izvlaci plavu ali sa 9% hidrogena i to trebaju dva. Ja imam dosta crvenog pigmenta pa mi kosa bude narandzasta, a sa ovom ne, cak bude i srebrnkasto pepeljasta.

Ma ja koristim 1517 ali mi je zuta kosa. Mislis dva hidrogena na jednu farbu? Da nije to mnogo, da ne osteti kosu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja koristim 1517 ali mi je zuta kosa. Mislis dva hidrogena na jednu farbu? Da nije to mnogo, da ne osteti kosu?

Ja koristim u zadnje vreme Still-ovu farbu "Blue Ice" iliti Plavi led, 11.1. Ako si nekada koristila Igoru ovo je nesto slicno. Ja inace imam jako tamnu prirodnu boju, za sada mi ova koren najsvetlije ofarba. Pricala sam sa prodavacicom kaze da zene sa raznim prirodnim bojama nju koriste i da se nijedna do sada nije pozalila, svima izvlaci skoro istu boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim u zadnje vreme Still-ovu farbu "Blue Ice" iliti Plavi led, 11.1. Ako si nekada koristila Igoru ovo je nesto slicno. Ja inace imam jako tamnu prirodnu boju, za sada mi ova koren najsvetlije ofarba. Pricala sam sa prodavacicom kaze da zene sa raznim prirodnim bojama nju koriste i da se nijedna do sada nije pozalila, svima izvlaci skoro istu boju.

Stavi sliku da vidimo boju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.