odgovora

Objavljeno

Kada ste pocele da cupate obrve ? Da li ih docravate ? Kako ste odredili il kako odredjute koj oblik ce imati ? Koristite li nesto drugo sem pincete ? Koliko puta nedeljno ih cupate ?? Ja sam nova u cupanju .... :P Prvi put mi je drugarica cupala i ja sam vristala od bolova .. drugi put sestra je probala i odustala jer previse vristim , a treci put sa vrucim voskom ... i nije bolelo , to je bio i zadnji put ... 2007 .. i od tada ja nisam cupala , sve do pre 2-3 nedelje ... Do tad mi je bilo svejedno i nijednom nisam pomislila na cupanje obrva , al' neko je to spomenuo i eto ... prvo se neckala i posle otisla kod zaove da mi zapocne i ja od tad redovno ih cupam ... al nemam pojmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ihihihih .. ne znam kako da napravim lep oblik ... .-.-

Pomagajteeeeee , dajte neki savet ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ne secam se kada sam pocela da ih cupam, mislim negde pred kraj osnovne skole. Nisam im menjala oblik jer mi se cini da ovakav najbolje pristaje mom licu, samo one buntovne dlake koje rastu samostalno cupnem. A najbolje ti je da prvi put odes kod nekog proverenog kozmeticara da ti ih oblikuje onako kako ce ti najbolje stajati a ti posle samo da odrzavas taj oblik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kraj osnovne. Cupa ih iskljucivo kozmeticarka jer su jako nezahvalne za odrzavanje. Jedna greska i ode cela obrva u persun :lol: jako siu retke, a dlaka je dugacka. Konacno sam nasla super kozmeticarku koja ih je dovela u red i sada izgledaju fenomenalno i prirodno. kada se sminkam malo ih docrm jer su svetle. Zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrva nemam, niti imam potrebu da ih čupam...svoj život ne bih mogla zamisliti bez olovke za obrve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrva nemam, niti imam potrebu da ih čupam...svoj život ne bih mogla zamisliti bez olovke za obrve.

takodje.. mada ja kao imam nesto pa samo nekih 5 dlacica koje su nize na kapku pocupam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj...jeste li pocupale obrve pa vam vise nikada nisu porasle ili ih jednostavno nema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj...jeste li pocupale obrve pa vam vise nikada nisu porasle ili ih jednostavno nema?

ja ih imam ali su .. retke i svetle..

i nekad mesecima ne pocupam obrve to se nista ne primeti ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ih imam ali su .. retke i svetle..

i nekad mesecima ne pocupam obrve to se nista ne primeti ..

Potpisujem.

Ja sam jednom pokušala da čuvam, vidjela kako to svi rade, pa hajde i ja...ali jako je boljelo, pa to više ne radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rijetke,olovku svakodnevno koristim,cak sam jedno vrijeme mislila da uradiim trajnu sminku,ali sam odustala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem.

Ja sam jednom pokušala da čuvam, vidjela kako to svi rade, pa hajde i ja...ali jako je boljelo, pa to više ne radim.

hehehe manje vina, manje vina :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rijetke,olovku svakodnevno koristim,cak sam jedno vrijeme mislila da uradiim trajnu sminku,ali sam odustala!

Ta trajna šminka na obrvama izgleda baš veštački...bolje što si odustala.....ja čupkam povremeno,onako po malo...a kada sam počela to se ne sećam....a što mi deca imaju lepo oblikovane obrve,divota :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa trebala bih redovno..ali slabo mi svetlo :lol: salim se trebala bih dva puta nedeljno..a ja eto jednom ..ali popravicu se majke mi..e pa kad ima dlaka onda ima pa i tu .Jednom mi je uradila jedna frizerka (kad sam isla kod druge ne kod moje) koja je i kozmeticarka verovatno..pa je bas bilo super ne muciti se ..ona ih je i sisala...ali to je meni vec luksuz posto ja moram cesto da cupkam ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa trebala bih redovno..ali slabo mi svetlo :lol: salim se trebala bih dva puta nedeljno..a ja eto jednom ..ali popravicu se majke mi..e pa kad ima dlaka onda ima pa i tu .Jednom mi je uradila jedna frizerka (kad sam isla kod druge ne kod moje) koja je i kozmeticarka verovatno..pa je bas bilo super ne muciti se ..ona ih je i sisala...ali to je meni vec luksuz posto ja moram cesto da cupkam ..

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obrve čupam od 2. ili 3. razreda srednje škole...jesu tamne, ali i retke...1x nedeljno je sasvim ok da počupam ako nešto izraste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam napravila odgovarajuci oblik i sada ih samo odrzavam. Ne boli toliko kada ih redovno cupkas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih toliko dugo cupam da se vise ni ne secam kad sam pocela. Jedno vreme sam ih cupkala non-stop, sad sam postala neazurna po tom pitanju, mozda jednom nedeljno. Cupam ih sama, ali s vremena na vreme (na 2-3 meseca) odem kod kozmeticarke da ih sredi bas kako treba pa se ja posle trudim da odrzavam taj oblik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj mirka sto mi nisi blize da ti ih odradim! Ja obozavam da cupem obrve drugima i obozavam da vidim lepo ocupane obrve tj oblik koji odgovara tom licu,ne volim da vidim iscupane pa onda iscrtane olovkom jakkom koja nikako ne lezi nekom,ili samo malo ocupane bez nekog reda... a moje su prirodno tanke pa samo pocupam ono sto strci jednom u mesec-dva i svetlijom olovkom popunim kad se sminkam nekom jakom sminkom al ne da bude upadljivo.Svim prijateljicama cupem i svima sam izvlacila oblik i sada kad odem kuci obavezno ih "ocerupam".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E maybe super su ti ove slicice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ti ja pojma ovo ... -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam ti ja pojma ovo ... -.-

:D:lol: :lol:

A koliko se samo maybe potrudila da objasni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svoje obrve upropastila <_< Nekad sam imala debele, dugačke obrve, što bi se reklo - majmunske, ali dušu dale za lep oblik. I tako sam čupala k'o idiot, i svaki put sam počupala neku koju nisam trebala, pa onda daj počupaj i ovu da bude jednaka sa ovom, i cvrc, dodjoh do nekog šlj oblika, jedna obrva nema veze sa drugom <_< Probala sam jednom da ih pustim i nisu htele da rastu. Razmišljam se jednog dana da ih istetoviram. Lepe obrve i te kako znače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grozne su mi... Dlake su jako rijetke, a duge... Prvi put cujem za sisanje obrva, pa eto ideje da od losih napravim jos gore. :D

Nabasala sam na ovaj snimak... Postoje i neki sabloni koji pomazu pri cupanju obrva, ali ja sam totalni duduk. Cupam samo one sto bas, bas strce, i nisam nikada gledala na oblik. <_<

I Cicana me je jednom prilikom zezala zbog mojih obrva, ali sta da radim... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svoje obrve upropastila <_< Nekad sam imala debele, dugačke obrve, što bi se reklo - majmunske, ali dušu dale za lep oblik. I tako sam čupala k'o idiot, i svaki put sam počupala neku koju nisam trebala, pa onda daj počupaj i ovu da bude jednaka sa ovom, i cvrc, dodjoh do nekog šlj oblika, jedna obrva nema veze sa drugom <_< Probala sam jednom da ih pustim i nisu htele da rastu. Razmišljam se jednog dana da ih istetoviram. Lepe obrve i te kako znače.

:lol: potpuno te razumem. Jedino sto ja moje svakako docrtavam kreonom svakog dana, sto me vec dovodi do ludila, jer su mi jako svetle a kosa mi je crna ( inace sam prirodno svetlo smedja, skoro plava, ali se vec jedno 10god farbam u crno )! I tako imam ok obrve dok ne padne kisa ili ne odem na bazen... :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: potpuno te razumem. Jedino sto ja moje svakako docrtavam kreonom svakog dana, sto me vec dovodi do ludila, jer su mi jako svetle a kosa mi je crna ( inace sam prirodno svetlo smedja, skoro plava, ali se vec jedno 10god farbam u crno )! I tako imam ok obrve dok ne padne kisa ili ne odem na bazen... :lol: :lol: :lol: :lol:

Postoji farba za obrve crna,crvena i valjda braon i u tvom slucaju bi moglo jer ti kosa svakako crna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji farba za obrve crna,crvena i valjda braon i u tvom slucaju bi moglo jer ti kosa svakako crna

Da, htela sam da probam ali mislim da mi nije ni oblik bas savrsen, malo ja to "doradim" kreonom, tako da.... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.