Trudnoća bez ikakvih simptoma

odgovora

Objavljeno

Cao drugarice,

ja sam nova hahah i evo nova tema za moju muku :( , molim vas recite mi ima li neka druga problem kao ja. po kalkulatorima na internetu ja sam vec od juce u 5 nedelji trudnoce. sto znaci poslednji put sam imala vesticu na 5 juna pre 2 dana sam radila test ispao je pozitivan sa jeva vidljivom t crticu ali ponovila sam danas i danas se vec jasno vide 2 crte na testu be safe.ja jos uvek nemam nikakve simptome, osven sto po malo imam grceve u stomaku kao pre dobijanje, po n eku bubuljicu, natecene grudi isti simptomi kao da dobijam, a i vec sam pocela cesce sedeti na wc. ali nemogu verovati, hoce li mi neko reci svoja iskustva ili posavetovati me?

a sutra imm zakazano kod ginekologa ali nemogu da cekam moram nekog pitati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice,

ja sam nova hahah i evo nova tema za moju muku :( , molim vas recite mi ima li neka druga problem kao ja. po kalkulatorima na internetu ja sam vec od juce u 5 nedelji trudnoce. sto znaci poslednji put sam imala vesticu na 5 juna pre 2 dana sam radila test ispao je pozitivan sa jeva vidljivom t crticu ali ponovila sam danas i danas se vec jasno vide 2 crte na testu be safe.ja jos uvek nemam nikakve simptome, osven sto po malo imam grceve u stomaku kao pre dobijanje, po n eku bubuljicu, natecene grudi isti simptomi kao da dobijam, a i vec sam pocela cesce sedeti na wc. ali nemogu verovati, hoce li mi neko reci svoja iskustva ili posavetovati me?

a sutra imm zakazano kod ginekologa ali nemogu da cekam moram nekog pitati.

ljudi daj kazite bar nesto ubija me ova neizvesnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majita, nemoj da brineš! Ni ja tako rano nisam imala nikakve simptome! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da ti je bar malo lakse! ;):wub:

lakse i to kako hoces li mi reci kako si saznala da si trudna i kada jer ocigledno smo u istoj nedelji u 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lakse i to kako hoces li mi reci kako si saznala da si trudna i kada jer ocigledno smo u istoj nedelji u 5.

jesi li vec bila kod ginekologa ili je samo test bio pozitivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam i kod ginekologa koji mi je potvrdio trudnocu,tad je bilo 4 nedelje i 5 dana!

ali tek ove nedelje treba srculence da prokucka tako da ce ako bog da sledece nedelje i da ga cujemo!

ja sutra idem kod lekara nemogu vise cekati, trebam dobiti 10 jun a ali uradila sam 2 testa i oba su pozitivna nadam se da cu sutra cuti radosnu vest i od lekara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sutra idem kod lekara nemogu vise cekati, trebam dobiti 10 jun a ali uradila sam 2 testa i oba su pozitivna nadam se da cu sutra cuti radosnu vest i od lekara.

malo mi je laknulo hvala vam

Jel ima mozda neko drugi slucnu storiju ili proslu storiju pa da meni i jeki bude malo jasnije sta se zapravo snama dogadza ja ustvari jos uvjek ne mogu verovati da sam zapravo trudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majita pa ti jesi opisala najranije simptome... :) Grudi,grcici,to je to... :)

Srecno sutra... :) I da nam javis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka beko cestitam! :)

Ps,obicno pre 6.ned.ginekolog ne potvrdi trudnocu.... bar kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majita pa ti jesi opisala najranije simptome... :) Grudi,grcici,to je to... :)

Srecno sutra... :) I da nam javis!

obavezno, i ja jedva cekam da cujem radosnu vest, sa mm pokusavamo vec 6, 7 meseci i svaki mesec je bilo potpuno razocarenje bila sam opsednuta racunanje plodnih dana ovulaciju i sta ja znam vec, ali ovaj put sam uhvatila recept ako je i po meni uspesan naravno, :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u drugoj trudnoci nisam imala ama bas nikakve simptome! Otkrila sam da sam trudna jako rano, zato sto imam redovne cikluse, pa sam znala maltene prvi dan kad mi je kasnilo, uradila test, bila neka slabasna linijica, otisla kod doktora, uradili mi ponovo test, a on negativan! Na UZ nije nista video doktor, i zamalo me ubedio da i nisam trudna! I meni je bilo cudno, jer sam sa prvom cerkicom imala strasno bolne grudi, i spavalo mi se, i stalno mi je bilo muka (to je pocelo malo kasnije, posle seste nedelje). Ali eto, prodjoh ta famozna prva tri meseca druge trudnoce najglatkije moguce. Tako da... Stvarno ima srecnih trudnica, i zelim ti da i tvoja trudnoca bude ispunjena srecom i bez ikakvih mucnih simptoma ;) Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obavezno, i ja jedva cekam da cujem radosnu vest, sa mm pokusavamo vec 6, 7 meseci i svaki mesec je bilo potpuno razocarenje bila sam opsednuta racunanje plodnih dana ovulaciju i sta ja znam vec, ali ovaj put sam uhvatila recept ako je i po meni uspesan naravno, :D:P

:lol: :lol: a recept je opusti se i ne racunaj nista... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: a recept je opusti se i ne racunaj nista... ;)

U ovaj moj slucaj ne. RECEPT je odnos 1 dan pre ovulacije na dan ovulacije i 2 dana posle ovulacije. to sam zapamtila a videcemo da li je to prav recept sutra, cujem li radosnu vest odma vam pisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ovaj moj slucaj ne. RECEPT je odnos 1 dan pre ovulacije na dan ovulacije i 2 dana posle ovulacije. to sam zapamtila a videcemo da li je to prav recept sutra, cujem li radosnu vest odma vam pisem.

DALI NEKO ZNA U KOJOJ NEDELJI TRUDNOCE MOZE se saznati sa se radi od bliznake???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa u prinipu ti i imas prve simptome trudnoce,nista se oni puno ne razlikuju od klasicnog pms,kod mene su bile samo bolne grudi i bol u krstima kao pred svaki ciklus...tek kasnije su krenule mucnine.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DALI NEKO ZNA U KOJOJ NEDELJI TRUDNOCE MOZE se saznati sa se radi od bliznake???

Na prvom uz bi trebalo da se vidi da li postoji jedan GM ili dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na ovom forumu, ali imam jedno pitanjce.

Naime, zadnju M sam imala 21.5. Od tada još nikad nisam dobila, a testovi i UZV pokazuju negativno i prazno. Dr misli da je stres u pitanju, ali i ranije sam imala mnogo stresnije situacije, a dobijala redovno u dan. Dal' se nekom posrećilo, pa da se još uvijek nadam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nova sam na ovom forumu, ali imam jedno pitanjce.

Naime, zadnju M sam imala 21.5. Od tada još nikad nisam dobila, a testovi i UZV pokazuju negativno i prazno. Dr misli da je stres u pitanju, ali i ranije sam imala mnogo stresnije situacije, a dobijala redovno u dan. Dal' se nekom posrećilo, pa da se još uvijek nadam?

Hmmm... Izvini sto cu da te razocaram... Ali sigurno nisi trudna, to je 7 i po nedelja trudnoce, sigurno bi se video GM, a tada i srculence vec treba da kuca... Najbolje je da uradis test iz krvi na Beta hcg... Meni je jednom kasnilo od 24.3.-12.6. i tad kad sam dobila izazivala sam menstruaciju lekovima... Ali vec nakon julske menstruacije sam ugledala moje dve crtice :D:rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm... Izvini sto cu da te razocaram... Ali sigurno nisi trudna, to je 7 i po nedelja trudnoce, sigurno bi se video GM, a tada i srculence vec treba da kuca... Najbolje je da uradis test iz krvi na Beta hcg... Meni je jednom kasnilo od 24.3.-12.6. i tad kad sam dobila izazivala sam menstruaciju lekovima... Ali vec nakon julske menstruacije sam ugledala moje dve crtice :D:rolleyes::wub:

UZV sam radila prije nedelju dana, isto tako i test. Ali, ne mora značiti da je začeće bilo 7. dan ciklusa, jel' tako? U tom slučaju, T je manja od 7 i po nedelja.

U svakom slučaju, očekujem M, samo sam htjela provjeriti. Nikad nisam bila trudna, ali imam sina, pa ako se desi trudnoća bićemo presrećni, dobiće brata ili seku. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UZV sam radila prije nedelju dana, isto tako i test. Ali, ne mora značiti da je začeće bilo 7. dan ciklusa, jel' tako? U tom slučaju, T je manja od 7 i po nedelja.

U svakom slučaju, očekujem M, samo sam htjela provjeriti. Nikad nisam bila trudna, ali imam sina, pa ako se desi trudnoća bićemo presrećni, dobiće brata ili seku. :rolleyes:

Trudnoca se racuna od prvog dana poslednje menstruacije, a ne od dana zaceca... Od 21.5. ako sam dobro izracunala proslo je 7 i po nedelja... Test je 99,9% siguran nakon 7 dana od moguceg zaceca(znaci mozes da ga radis i pre nego sto kasni i bice pozitivan)... Beta HCG je najpouzdaniji test, jer raste u krvi nakon svega 48h od zaceca... Moj savet ti je da to uradis... Mislim da bi ti dr rekla da sumnja na trudnocu... GM bi se vec video... Ima zena koje su isle na uz i u cetvrtoj nedelji(2 nedelje po zacecu), pa su dr videli trudnocu... Ali uvek mozes da se nadas dok ne vidis nivo Beta HCGa, a onda ces sa sigurnoscu znati, da li si ili nisi trudna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DALI NEKO ZNA U KOJOJ NEDELJI TRUDNOCE MOZE se saznati sa se radi od bliznake???

Cao ljudi isina je da sam trudna negde oko 3 ipol nedenje cak se i ne vidi na ultrazvuku hahahahahhaha

Scarlet_Fra voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao ljudi isina je da sam trudna negde oko 3 ipol nedenje cak se i ne vidi na ultrazvuku hahahahahhaha

Cestitam :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prvom uz bi trebalo da se vidi da li postoji jedan GM ili dva.

Не мора да значи, до 12те ако е 1 гм

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drugarice,

ja sam nova hahah i evo nova tema za moju muku :( , molim vas recite mi ima li neka druga problem kao ja. po kalkulatorima na internetu ja sam vec od juce u 5 nedelji trudnoce. sto znaci poslednji put sam imala vesticu na 5 juna pre 2 dana sam radila test ispao je pozitivan sa jeva vidljivom t crticu ali ponovila sam danas i danas se vec jasno vide 2 crte na testu be safe.ja jos uvek nemam nikakve simptome, osven sto po malo imam grceve u stomaku kao pre dobijanje, po n eku bubuljicu, natecene grudi isti simptomi kao da dobijam, a i vec sam pocela cesce sedeti na wc. ali nemogu verovati, hoce li mi neko reci svoja iskustva ili posavetovati me?

a sutra imm zakazano kod ginekologa ali nemogu da cekam moram nekog pitati.

Čestitam Majita!!! Nemoj da se brineš za simptome, ja sam trudna 10 nedelja i nemam ništa od simptoma ( sem češćeg odlaska u wc koje se sad već polako vraća na staro, i blago natečene grudi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, majita! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.