Farbe za kosu

odgovora

Objavljeno

Boja je super, svidja mi se sto nema crvenog odsjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe super je boja ispala, ja i hocu tako nesto, ne mora da bude ne znam koliko svetla samo da nije crna. Zavidim ti na tom suncu tu sad, jos cu ja na kraju branku poslati poruku sa tacnim uputstvima koju farbu da mi uzme kad bude dolazio s posla, ovde zavejalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, super bojica, a i ti! Nisam te prije vidjela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao maybe super je i boja i sve ali kad vidim to zeleno iza tebe, naocare i tregercice............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

godinama unazad koristim garnier 111 koja mi je pomogla da mi kosa konacno poraste a boja je savrsena od farbanja do farbanja...

Jel to ona Garnierova takozvana "pegica" (devojka na kutiji ima pegice) :D mene je drugarica poslednji put ofarbala ovom farbom i bas je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, Maybe, super boja, moja sestra vec neko vreme pokusava da izvuce tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da se i vama svidja boja ... nego, recite mi,da li da izvlacim pramenove i jos se malo sa njom igram?

Mislim da cu da probam ... :rolleyes:

Ja bih se igrala nekom nijansom...

P.S. Vogue naočale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, kosa je super!! A ti si mi bas sweet!

Ne znam koliko ce ti se videti pramenovi posto su dosta svetliji, al probaj pa nam i to pokazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam unapred da mi se nece dopasti pramenovi, ali ih stavljam da bi jos vise posvetlela kosu ... medjutim, nije mi poslo od ruke da ispadnu pramenovi, a i htela sam sto brze da uradim, pa sam celu kosu presla sa blansom ... hehehe, sad cu da isperem, ali su mi neki delovi vec plavi ... :rolleyes: ... posle dolazi ona druga boja, koja bi trebala da dodje to izrazaja konacno :rolleyes:

joooj, u narednih mesec dana koristi neka pakovanja za kosu i regenerator da je oporavis od svega! Ja to iz licnog iskustva jer sam i ja umela svasta da joj radim za kratko vreme, da ti ne pricam da sam isprobala apsolutno sve moguce boje na glavi... da bih se "smirila" ofarbala sam se u crno...i posle 8god sam opet poludela, vidis :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista od mog farbanja danas, dragi "nije nasao" tj. garant nije ni trazio, al ajd nema veze, kad odveje pa cu otici sama. Nije mu fora ja mastam ceo dan kako cu da se farbam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe svaka ti zlatna, idem sutra prvo da kupim taj loreal da probam, ne mogu vam opisati koliko mi se ne ide kod frizerke, ja ne znam jesam ja jedina luda sto ne volim da idem kod frizerke, meni ubi ono sedenje tamo 2 sata. Sta god moze od kuce - prihvatam predloge :)

Mene npr. ne nervira to sedenje,cak mi prija,ali se jako zinerviramkad me frizerka zezne-imala sam jednu savrsenu,niakd mi nije zeznula kosu,i zena otisla na porodiljsko i vise ne radi,onda sam isla kod druge,ta me je sisala svaki put onako kako ona hoce a ne kako kazem,i sad sam nasla dobru frizerku,ali kratko radi,pa nije jos bas onako sigurna kad je pitam za savet,tako da se ja sama farbam iz tog razloga.

hajde, sa srecom :D

ja cu kupiti u subotu... kao resila sam da pustim moju boju i ne farbam se vise, ali videcemo... ne verujem sama sebi... :lol:

I ja sam resila da pustim moju,ali dok vas citam,resila sam da se ofarbam. :D

Maybe,super ti je boja,ja bih tako nesto,ali da vuce na crnu,jer mi je takva prirodna,nije mi tako neka cokolada boja kao tebi sad,ali nikako da izvucem tu boju najslicniju prirodnoj,kako god okrenem kad se ispere vuce na crveno+mi izbijaju pramenovi,ali njih nema jos mnogo. :D sad sam u potrazi za tom savrsenom bojom,ali ne ide mi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene npr. ne nervira to sedenje,cak mi prija,ali se jako zinerviramkad me frizerka zezne-imala sam jednu savrsenu,niakd mi nije zeznula kosu,i zena otisla na porodiljsko i vise ne radi,onda sam isla kod druge,ta me je sisala svaki put onako kako ona hoce a ne kako kazem,i sad sam nasla dobru frizerku,ali kratko radi,pa nije jos bas onako sigurna kad je pitam za savet,tako da se ja sama farbam iz tog razloga.

Moja frizerka je stvarno super u svom poslu, uvek je ispalo onako kako sam zamislila, i bolje, nego sto ja stvarno nisam nesto u fazonu da cu s njom pricati o serijama, velikom bratu, ona prica ja klimam glavom, kazem mhm, da da, i tako... i kod nje nema reda, zakazes pa uvek uleti neka njena rodjaka/prijateljica pa radi dve frizure uporedo, ali ok, svaka njoj cast, o cemu god pricala nema veze dok god ona meni uradi ono sto sam trazila :) A za farbanje to uvek radim kod kuce, jer sam se farbala u crno godinama pa i nije problem. Jedino bi npr za pramenove ili blans isla, s tim se ne bih petljala sama, ja sebi siske kad osisam napravim katastrofu a ne sta drugo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se kako je ispalo,posebno odsjaj na suncu, inace obozavam zlatno -braon kombinaciju...ova boja koju sada imas mi je lepsa nego pre,bar ovako na slikama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se mene tice - izgleda super!!! Ne znam da li si ti zadovoljna!?

Ja cu danas ici u Rodic pa cu pogledati da li imaju taj 6.1 (nadam se da imaju) pa da i ja probam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se isto svidja, na ovoj drugoj slici posebno, na prvoj kao da je gornji deo svetliji a dole tamnije..mozda je to samo tako na slici, ali deluje prirodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna sam :) ... ali cu ipak preci onom svetlo braon bojom jos jednom preko cele kose, da nekako bude bogatija :).

Na slici se vise vidi to tamnije/svetlije, valjda zbog osvetljenja je svetlije gde direktno udara sunce, inace je ravnomerno. S obzirom da sam sama kuci i posvetljivala iz CRNE i na to dodatno malo blajhala, opet sama, mislim da je ispalo super :D.

Hvala vam drage moje na podrsci, znaci mi vase misljenje u ovom eksperimentu :wub:

maybe svaka cast super je ispalo, jos pogotovo sto si radila sama, bas mi se svidja, boja je divna. Sad cu da sledim tvoje korake, ovo mi dodje kao tutorijal do it at home :) Samo da se odmigoljim do centra pa naci cu valjda nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne mogu da verujem kako si je posvetlila za dva dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nazad na kutiji, before after, kao na toj napred samo nazad, posebno tri nijanse kako ispadne, i jos pored posebno za crnu. A videcu javljam kako god da ispadnem, ako nista bar mi koren nece biti vise saren :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam nasla danas 6.1 :( Bile neke druge sa sesticom, ali vidis, nisam obratila paznju na taj kvadratic :angry: i na kraju sam kupila neku Paletinu, ona nova, kao sladoled, sto se smucka kao u shejkeru :D i ok mi je! Svetlo smedja neka nijansa, taman da mi teme vise nije zuto od blansa a i nije mi jako velika razlika u odnosu na krajeve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva 10 min izdrzala i oprala kosu :( Pecka, pece teme glave uzas :( Koren super izgleda, bas je lepa boja, krajevi su mi ostali crni, i par pramenova se kao izvuklo, vidi se lepo na svetlu, samo sto sam ja uzela ovu tamniju pa mi bar nije velika razlika izmedju korena i krajeva kao ranije. Ja ne znam, zadnje dve godine sam koristila BioKap italijanske farbe, na bazi nekih zita, bas su blage, prvo sam koristila crnu pa posle tamno braon samo da predjem izrastak jer mi je prirodna jako svetla pa ne bude velika razlika. Pre par meseci probala Lorealovu farbu kao neka pena i isto, 10 min i pranje, jel zbog amnoijaka ili cega ali ne mogu da izdrzim. Tako da nista izgleda dok ne pusim da izraste a krajeve postepeno sisam. A pre ove Biokapove sam stavljala sve i svasta i nikad mi nista nije smetalo, sve boje sam izmenjala, a sad kao da mi je koza glave postala osetljiva, ne znam, sta bi tek bilo da odem kod frizerke da mi izvuce pramenove sa blansom, pa to je jos jace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva 10 min izdrzala i oprala kosu :( Pecka, pece teme glave uzas :( Koren super izgleda, bas je lepa boja, krajevi su mi ostali crni, i par pramenova se kao izvuklo, vidi se lepo na svetlu, samo sto sam ja uzela ovu tamniju pa mi bar nije velika razlika izmedju korena i krajeva kao ranije. Ja ne znam, zadnje dve godine sam koristila BioKap italijanske farbe, na bazi nekih zita, bas su blage, prvo sam koristila crnu pa posle tamno braon samo da predjem izrastak jer mi je prirodna jako svetla pa ne bude velika razlika. Pre par meseci probala Lorealovu farbu kao neka pena i isto, 10 min i pranje, jel zbog amnoijaka ili cega ali ne mogu da izdrzim. Tako da nista izgleda dok ne pusim da izraste a krajeve postepeno sisam. A pre ove Biokapove sam stavljala sve i svasta i nikad mi nista nije smetalo, sve boje sam izmenjala, a sad kao da mi je koza glave postala osetljiva, ne znam, sta bi tek bilo da odem kod frizerke da mi izvuce pramenove sa blansom, pa to je jos jace?

Uh, ne bih ti ja onda preporucila blans ni u ludilu! Ocigledno ti je teme postalo preosetljivo pa ti zato i prija samo Biokap. One su super, biljne farbe.

Moj ti je savet da bolje onda cekas da izraste, ne vredi drugacije jer ti ocigledno moze biti samo steta a ne korist. Ne daj Boze alergija da ti se javi, nije ni malo naivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, ne bih ti ja onda preporucila blans ni u ludilu! Ocigledno ti je teme postalo preosetljivo pa ti zato i prija samo Biokap. One su super, biljne farbe.

Moj ti je savet da bolje onda cekas da izraste, ne vredi drugacije jer ti ocigledno moze biti samo steta a ne korist. Ne daj Boze alergija da ti se javi, nije ni malo naivno...

Ma to i ja kontam onda, svakako kad sam ovoliko izdrzala mogu jos toliko. Zato i uzimam ove tamnije braon pa mi krajevi nisu onda toliko upadljivi. A vremenom cu ih osisati, nema mi druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako je ispalo, pod svetlom ovako se vidi vise razlika ali fino je na dnevnom svetlu, ovo je s blicem

4k-Photo0.jpg

43y-Photo0.jpg

Probacu za mesec dana samo na krajeve koliko mogu da stavim, taman dok jos malo izraste, ali s obzirom da sam bila bas bas crna do pre par meseci a da samo pustam koren i sisam krajeve ovo je jos i dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka, super je! Nije crno, a to si htela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.