Farbe za kosu

odgovora

Objavljeno

E zene,odlucila sam da izadjem iz crne boje,pustila sam da izrasta moja kosa,a muka mi je i od same pomisli koliko ce mi trebati vremena...uzas...katastrofa mi je kosa... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene,odlucila sam da izadjem iz crne boje,pustila sam da izrasta moja kosa,a muka mi je i od same pomisli koliko ce mi trebati vremena...uzas...katastrofa mi je kosa... :(

udari neke svetlije pramenove-ne bele ni plave.. manje ce se primetiti razlika i brze ce da ti izraste tvoja kosa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

udari neke svetlije pramenove-ne bele ni plave.. manje ce se primetiti razlika i brze ce da ti izraste tvoja kosa..

Ivana,ja bih najvise voljela da izraste moja prirodna boja,ali za to mi treba mnogo strpljenja,jer sam ja prirodno svijetlo smedja a farbam se u crno,zamisli kontrasta! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene,odlucila sam da izadjem iz crne boje,pustila sam da izrasta moja kosa,a muka mi je i od same pomisli koliko ce mi trebati vremena...uzas...katastrofa mi je kosa... :(

Ošišaj se na paž ili kraće ako voliš...pa kosa će porasti...a promena je uvek dobrodošla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ošišaj se na paž ili kraće ako voliš...pa kosa će porasti...a promena je uvek dobrodošla. :)

e da.. i opet, malo svetlijih pramenova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,ja bih najvise voljela da izraste moja prirodna boja,ali za to mi treba mnogo strpljenja,jer sam ja prirodno svijetlo smedja a farbam se u crno,zamisli kontrasta! ;)

Moj predlog ofarbaj se u sto pribliznuju boju tvojoj kosi i kako bude izrastalo bice manji kontrast i nece se toliko videti ;) tako sam ja uradila kad sam htela da se vratim u prirodnu, mada mi je izraslo do pola pa sam se osisala kratko ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prod_2114.jpgja koristim Lakme, profesionalna farba i savrsena je... malo skuplja ali nema ispiranja i ima nijansu plave sa grafitom koju ja volim da koristim... inace dobra je i za sede... moja majka je isto koristi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu definitivno se prestati farbti,muka mi je od moje kose,opada kao prvog dana kada sam se porodila!Uzas! :angry: Gdje god krenem moje dlake,fuuuj!Osisacu se na celavo,necu vise biti ni crna,ali necu ni imati kosu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto, probala Lorealovu, nesto me je peckala glava kad sam je stavila, tako da sam se vratila na onu bez amonijaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci od trajnog farbanja ni t? Bas sam malopre gledala pa razmisljaqm da li da probam ali ipak necu... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o da li je moguce da nesto isto nije kod nas :D moja sestra definitivno :D

LOVE YOUUUUUU!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koristim ove farbe,i super su,nisu skupe,350din je a ima 100ml,ne ispira se jako,italijanska.

E sad zene,da se farbam u ovu

ili ovu

Mislim da nije velika razlika,ali dvoumim se,frizerka kaze da ce mi ova druga biti jako tamna,ali ja tezim mojoj prirodnoj boji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel boja ko što ima ova cura? Meni se dopada, nije upadljiva, a odudara od prirodnih nijansi....

Ja bih da se šutiram... :D Pardom, msm šatiram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel boja ko što ima ova cura? Meni se dopada, nije upadljiva, a odudara od prirodnih nijansi....

Ja bih da se šutiram... :D Pardom, msm šatiram :)

Ko ce prvi da odgovori,ako ne ti,kako uspevas ?

Draga,ta cura sam JA. :lol: i to mi je prirodna boja.

ja sam resila nikad vise pramenovi,lepo je to,al sto to treba da se odrzava,i kako god okrenes na kraju budes plavusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ce prvi da odgovori,ako ne ti,kako uspevas ?

Draga,ta cura sam JA. :lol: i to mi je prirodna boja.

ja sam resila nikad vise pramenovi,lepo je to,al sto to treba da se odrzava,i kako god okrenes na kraju budes plavusa...

A ja htela da pitam jesi ti? Pa ajd da ne bockam... ;)

Slatka si mnogoooo... Ko devojčica....

Boja je ta što je imaš na slici super - ja ne bih menjala i ovako igleda prirodno, a ako hoćeš da se vratiš u svoju boju, najbolje da puštaš da izraste i da redovno kratiš kosu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tek okice..........

Jao, lepojka si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja htela da pitam jesi ti? Pa ajd da ne bockam... ;)

Slatka si mnogoooo... Ko devojčica....

Boja je ta što je imaš na slici super - ja ne bih menjala i ovako igleda prirodno, a ako hoćeš da se vratiš u svoju boju, najbolje da puštaš da izraste i da redovno kratiš kosu :)

A tek okice..........

Jao, lepojka si :)

Al me nahvali..Hvala ti na komplimentima.

Pustila bih je ja najradije da izraste,al kako da se setam sa izrastkom?To me nervira..pa sam htela da se ofarbam u neku priblizno mojoj boji,pa da se ne vidi jako razlika kad izraste.Razumes,draga sta hocu da kazem?Hocu ja da imam konacno ne farbanu kosu,ali me taj izrastak nervira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al me nahvali..Hvala ti na komplimentima.

Pustila bih je ja najradije da izraste,al kako da se setam sa izrastkom?To me nervira..pa sam htela da se ofarbam u neku priblizno mojoj boji,pa da se ne vidi jako razlika kad izraste.Razumes,draga sta hocu da kazem?Hocu ja da imam konacno ne farbanu kosu,ali me taj izrastak nervira...

Razumem, ja sam isto postupila. Samo sam ja iz tamno crvene se ofarbala jednom u zft crnu pa prestala dok moja boja kose nije izrasla.

Irastak će se svakako primetiti, nek je boja tamna - što tamnije to bolje. Nisi prirodno svetle kose pa da bude velika razlika. Glas za tvoj izbor, neka frizerke. A i još jedan razlog je ispiranje - ako uzmeš tamniju - trebaće više vremena da se ispere.

Jao kad se setim, ja sam se ošišala skoro na kratko samo da što pre se rešim bojene kose.

Imaš pitanje u spec. pitanjima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart ja sam ti odavno rekla da ti ova boja bolje stoji nego plava,mada vodi racuna kad se farbas iz plave u tamno da ne pozelenis,najbolje da ti to odradi strucno lice,tj. frizer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razumem, ja sam isto postupila. Samo sam ja iz tamno crvene se ofarbala jednom u zft crnu pa prestala dok moja boja kose nije izrasla.

Irastak će se svakako primetiti, nek je boja tamna - što tamnije to bolje. Nisi prirodno svetle kose pa da bude velika razlika. Glas za tvoj izbor, neka frizerke. A i još jedan razlog je ispiranje - ako uzmeš tamniju - trebaće više vremena da se ispere.

Jao kad se setim, ja sam se ošišala skoro na kratko samo da što pre se rešim bojene kose.

Imaš pitanje u spec. pitanjima :)

Pa,ja sam htela tamnije,jer je i moja prirodna tamna,a i zbog ispiranja.Znam da ce se videti,ali mnaje nego sad sa ovom sto sam se farbala.Idem...

My heart ja sam ti odavno rekla da ti ova boja bolje stoji nego plava,mada vodi racuna kad se farbas iz plave u tamno da ne pozelenis,najbolje da ti to odradi strucno lice,tj. frizer

frizerka ce me farbati,samo da ja izaberem boju,dvoumim se izmedju dve,stavila sam slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,ja sam htela tamnije,jer je i moja prirodna tamna,a i zbog ispiranja.Znam da ce se videti,ali mnaje nego sad sa ovom sto sam se farbala.Idem...

frizerka ce me farbati,samo da ja izaberem boju,dvoumim se izmedju dve,stavila sam slike.

:lol: mene forum zeza pa ne vidim sve od jednom,onda tamniju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: mene forum zeza pa ne vidim sve od jednom,onda tamniju

:) jedna je svetlo braon a druga braon,ja ne vidim neku veliku razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

schwarzkopf-perfect-mousse.jpg

Maybe farba je Palete perfect mousse. Nanosis onu penu, ma lako da lakse ne moze biti, a nema amonijaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi samo oko boja ako si u smedjoj nijansi..radije uzmi Loreal ima isto da se tako nanosi..ja sam pokusala i jednu i drugu dajem prednost Lorealu zbog nijanse, na kraju sam se ipak vratila na onu staru Loreal bez amonijaka prvu koja je izasla, ali kod frizera... u kucnoj varijati ako budem opet cu tu Loreal lako se bas nanosi...

mene zanima te farbe-pene, po kom principu rede, tj da li kad je "napravis, otvoris" sta vec, moras celu da potrosis? ja koristim loreal bez amonijaka ali ne farbam svaki put celu kosu pa mi ne treba svaki put cela farba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.