Test za utvrđivanje trudnoće


odgovora

Objavljeno

Zdravo, nova sam ovde, ovog meseca postoji šansa da sam trudna, osećam malo grčenje u stomaku i ovako znam da je moguće jer smo pokušavali, još nisam treba da dobijem medjutim nadala sam test koji se radi 6 dana pre očekivane menstruacije, uradila 2 i ona su prvo bila negativna medjurim posle par sati i na jednom i na drugom su se pojavile 2 linije druga bas bleda, ali tek posle par sati, mada to je stvarno prerana trudnoća čak i ako postoji, šta vi mislite da li sam trudna ili se to pojavljuje tako iz nekog razloga koji je meni nepoznat? Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za misljenje.

Naime radimo na bebi vec neko vreme. Nakon ovulacije po mom racunanju krecu da me bole opasno grudi(nikada ranije me nisu tako bolele sem prve trudnoca) onda zigaju jajnici kao ludi oba probadanja.

Uradim test crtica se vidi ali pod svetlom bleda ja reko ma umislila sam. Odem uradim opet opet se vidi al jaooo bleda gotovo pod svetlom samo je uociti.

Odem kod doktora jer sam se upasila dal nije vanmatericna ali to je sve 7dana pre ciklusa, on kaze cini mu se da vidi nesto na ultrazvuku kao tackica, al ne sme da tvrdi radi betu. Ja uradim betu ona <1

E sad ne znam sta da mislim cekam ponedeljak da opet vadim betu. 

Ali razmisljam mozda sam prerano uradila pa tipa ono da na dan menstruacije ako se duplira ona bi trebala biti oko 5

Simptome imam za trudnocu a to su  grudi koje pakleno bole kao nikad 

Molim da li je neko imao iskustvo ovakvo??? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za misljenje.

Naime radimo na bebi vec neko vreme. Nakon ovulacije po mom racunanju krecu da me bole opasno grudi(nikada ranije me nisu tako bolele sem prve trudnoca) onda zigaju jajnici kao ludi oba probadanja.

Uradim test crtica se vidi ali pod svetlom bleda ja reko ma umislila sam. Odem uradim opet opet se vidi al jaooo bleda gotovo pod svetlom samo je uociti.

Odem kod doktora jer sam se upasila dal nije vanmatericna ali to je sve 7dana pre ciklusa, on kaze cini mu se da vidi nesto na ultrazvuku kao tackica, al ne sme da tvrdi radi betu. Ja uradim betu ona <1

E sad ne znam sta da mislim cekam ponedeljak da opet vadim betu. 

Ali razmisljam mozda sam prerano uradila pa tipa ono da na dan menstruacije ako se duplira ona bi trebala biti oko 5

Simptome imam za trudnocu a to su  grudi koje pakleno bole kao nikad 

Molim da li je neko imao iskustvo ovakvo??? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, nova sam ovde. 
Odnos sa deckom je bio 31.12. na 1.1. Menstruaciju sam dobila 1.1. u toku dana kada sam je i ocekivala.Ciklusi mi variraju od 27-32 dana, s tim da su uglavnom na 31.32. Ejakulacija se desila na ruci koja je obrisana malo i oprana nedovoljno s tim da nije osusena pa smo se mi uplasili da tako nismo preneli ejakulat u mene. Testove sam uradila 16.1. 22.1. i 23.1. i svi su negativni. Menstruaciju ocekujem 1.2. Od simptoma imam bol u grudima i bol u stomaku kao pred dobijanje traje par minuta i nestane. Takodje imam i beli iscedak mada to mi se nekada javlja i pre menstruacije. Da li mislite da mogu iskljuciti trudncu obzirom da je test uradjen 23 dana od odnosa i da li mislite da sam rano uradila. Hvala puno unapred i izvinite na dugom postu.☺️

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Cao drage, da li i vi vidite ovde bledu liniju, uradila sam test danas popodne, a trebala bih za dva dana da dobijem. Na testu se lepo vidi linija, ali je bleda, ne znam koliko ce na slici da se vidi zbog kamere. Interesuje me kada da ponovim

https://imgur.com/a/e74krgH

Izmenjeno od strane Dusicaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

 

 

t8302.gif

Pozdrav, interesuje me da li se neka od zena susrela sa sledecom situacijom?
Naime, poslednja menstruacija je bila 28.04, koja je trajala 7 dana  nakon tpga imala sam redovne odnose do 15.05. 
Prvo zelom da napomenem da nemam redovne mens i da nekada dobijam bukvalno svaki drugi mesec.

Moje sledece pitanje:
Dva testa su mi pokazala jedva vidljivu liniju, a beta je pokazala 0,114 vrednost. Da li postoji mogućnost da je u pitanju trudnoća,  ali da je isuvise rano da beta pokaze dobru vrednost?

Hvala unapred na odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lično, nakon izostanka mestruacije, kupila jedan i obradovala se kada su se pojavile dve crtice..verujete li vi kućnim testovima?

 

 

t8302.gif

Pozdrav, interesuje me da li se neka od zena susrela sa sledecom situacijom?
Naime, poslednja menstruacija je bila 28.04, koja je trajala 7 dana  nakon tpga imala sam redovne odnose do 15.05. 
Prvo zelom da napomenem da nemam redovne mens i da nekada dobijam bukvalno svaki drugi mesec.

Moje sledece pitanje:
Dva testa su mi pokazala jedva vidljivu liniju, a beta je pokazala 0,114 vrednost. Da li postoji mogućnost da je u pitanju trudnoća,  ali da je isuvise rano da beta pokaze dobru vrednost?

Hvala unapred na odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima..nova sam ovdje,zanima me da li neko moze da mi kaze da li test mose da mi bude lazno negativan. Dva dana mi kasni,negativan je,nisam radila ujutru nego kasnije popodne. Posled jo odnos bio je prije 12 dana?? Hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko ocitati ovaj rezultat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.