Operacija testisa

odgovora

Objavljeno

Drage moje. 
Ne mogu da nadjem temu, pa ako je ima slobodno prebacite.  
Imamo problem sa nespustenim levim testisom. Za poccetak septembra nam je zakazana operacija. Zanima me da li je neka od vas imala isti problem i kako ste prosli? Kako ste prosli sa anestezijom? Nama su rekli da je rutinska operacija i da nas treci dan od prijema pustaju kuci. Kakva su vasa iskustva? 
Blizi se i to, pa me hvata panika.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Decak moje prijateljice je imao taj problem, zaista je operacija rutinska, kako su ti rekli.

Par dana ga je bolelo, po malo, mislim da su za 10-15 dana vec isli na more. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolegin sin je isto imao, svi kazu brzo se oporave. Pitali smo doktora zbog kretanja tih par dana sta i kako posto je aktivan, kazu ma svi su oni u tom uzrastu aktivni, brzo se oporave. Ali sto se vise priblizava sve mi je teze.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba ima isti problem, nespusten levi testis.Receno nam je da cekamo da se sam spusti, ukoliko ne onda operacija.Kazu da je operacija rutinska, ali mene opet brine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su prvo rekli da cekamo do druge godine jer je prevremeno rodjen. Pa smo u februaru ponovo isli na pregled. I u maju isli da nam zakazu za septembar. Zeludac mi se prevrce. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji su imali operacije bruha, sto je otprilike iste tezine operacija. 

Oni su sinonim za aktivnu decu, veruj ;)

Brinula jesam, ja bi ih vezala za krevet 7 dana da sam mogla, al dzaba, posle 2 dana su se ponasali sasvim normalno i nista ih nije moglo zaustaviti:D. Jedino ih nisam vodila na tobogan, trambolinu, nisu vozili biciklo... Al i to sam kratko mogla obuzdati. 

Posle 7 dana su isli u vrtic. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su rekli da cekaju da se spusti negde do 9 meseca , najkasnije prve godine i onda operacija.Ne znam ni sama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.