VTO u Sarajevu

odgovora

Objavljeno

Jedno pitanje molim vas, ako ima koji par da je radio IVF u sarajevu u behcaci nek mi napise sta me ceka i dal je uspjelo iz prvog puta? Ja i suprug vec 5 god pokusavamo da ostanem trudna al nista nazalost, uradili smo sve pretrage sve je u redu osim spermiogram los, mi bi trebali sad u julu da radimo IVF pa me malo panika hvata sta me ceka, unaprijed hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno pitanje molim vas, ako ima koji par da je radio IVF u sarajevu u behcaci nek mi napise sta me ceka i dal je uspjelo iz prvog puta? Ja i suprug vec 5 god pokusavamo da ostanem trudna al nista nazalost, uradili smo sve pretrage sve je u redu osim spermiogram los, mi bi trebali sad u julu da radimo IVF pa me malo panika hvata sta me ceka, unaprijed hvala 

Evo da ti ja odgovorim, nadam se da ne kasnim sa odgovorom...                                                                                                             Mene je lično sam postupak iscrpio...Meni su predložili i histeroskopiju, mada su moji nalazi svi ok, kod supruga je problem....Oplođena 3 embrija, zaleđeni na 3-ći dan.Onda sam se načekala za transfer, jer sam imala stalno povišen progesteron...Dva mj. sam bila na kontracepciji...Tek u junu sam imala transfer, kada su embrije odledili rekli su da će ih vratiti na 5-ti dan (blastociste)

Na žalost, meni transfer nije uspio, imam još jedan embrion, tako da ću valjda imati više sreće drugi put...

Objašnjenje nisam dobila nikakvo zbog čega nije došlo do T

Ti ćeš dobiti protokol terapije, terapiju kupuješ (bar sam ja) preko puta trolejbuske stanice, blizu  Bahceci klinike ili ako imaš negdje povoljnjije, mada koliko sam ja skontala meni je bilo tu jeftinije

Ja sam od terapije imala : Femara, Gonal, Cetrotide, Ovitrele, i onda Utrogestan, aspirin 100 i folacin 

Tebi sretno, i javi dokle si

Savjet da ne jedeš piletinu i ne piješ gazirano ( druga klinika to savjetuje svoje pacijente,navodno to podiže progesteron)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima da li neko ima iskustva sa klinikom Medico S u Banjaluci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve preporuke za kliniku Bona Dea IVF u Sarajevu, kod doktora Ali Mesuta. Zahvaljujuci njemu mi imamo nasu malu slatku aleynu, uskoro cemo poceti i jos jedan proces. Sretno Vam u svakom slučaju. :)

Iva0410 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve preporuke za kliniku Bona Dea IVF u Sarajevu, kod doktora Ali Mesuta. Zahvaljujuci njemu mi imamo nasu malu slatku aleynu, uskoro cemo poceti i jos jedan proces. Sretno Vam u svakom slučaju. :)

Draga Ady, da li mi možete reći iz kog puta je uspjela vto i šta je tačno bio problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.