Srcane mane kod beba

odgovora

Objavljeno

Imam bliznakinje od kojih je jednoj dijagnostifikovan veliki VSD. Bili smo na D.klinici u Tirsovoj,operacija je odobrena,sad cekamo kilazu, treba nam 4,5 - 5 kg,sad smo na 3600. Beba ima tri meseca. Da li je neko imao slicno iskustvo? Koliko traje operacija,a koliko oporavak u bolnici? Pod velikim sam stresom i strahom,kako da se ohrabrim? Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam bliznakinje od kojih je jednoj dijagnostifikovan veliki VSD. Bili smo na D.klinici u Tirsovoj,operacija je odobrena,sad cekamo kilazu, treba nam 4,5 - 5 kg,sad smo na 3600. Beba ima tri meseca. Da li je neko imao slicno iskustvo? Koliko traje operacija,a koliko oporavak u bolnici? Pod velikim sam stresom i strahom,kako da se ohrabrim? Unapred hvala!

Nisam sigurna da li je bas isto stanje i dijagnoza, ali devojcica moje prijateljice je operisana u Tirsovoj sa 5,5 meseci.

Ostale su u bolnici desetak dana, sve je proteklo u redu, i sada samo idu na kontrolu svakih godinu dana. 

Ona je sada velika, zdrava, lepa i pametna devojcica i za dva dana puni 5 godina. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.