Kada je pravo vreme za porodilište?

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

svaka zena oseti kada je pravo vreme za porodjaj tj kada beba resi da izadje :) ja sam se plasila da se ne porodim dok spavam :D ,inace sam relativno mlada mama sa 21 sam se porodila sada imam 22 :) meni na primer sluzni cep nije ispao mozda i jeste dok sam se kupala /piskila pa nisam primetila,vodenjak su mi busili nije mi pukao :) pa da podelim svoje iskustvo :) u porodiliste sam krenula kada su kontrakcije bile na 4/5 min ,bolove sam osecala od 5h pre podne oko 16h popodne  smo bili u porodilistu ,uloziva sam bila za 3 prsta ,klistiraju me popunjavaju papirologiju kao da sam dosla da podignem kredit :D  ,u 18:00 pocinje porodjaj dr mi objasnjava kako da disem i kada da guram i kaze mi drzi noge a ja ne osecam noge :D nisam mogla da ih drzim pa je jednu drzala dr a jednu babica :D  u 18:05 sam se porodila brz i lagan porodjaj sam imala iz 3 napona  ,nije mi radjena epizotomija zahvaljujuci babici dr je htela ali babica joj nije dala jer je videla da nema potrebe i hvala joj do neba na tome inace sam prvorotka beba je pri rodjenju imala 3950 g 57 duga  buduce mamice samo hrabro zelim vam sve najbolje i lak porodjaj kao moj :* inace da dodam teze mi je pao klistir i praznjenje besike od samog porodjaja .

Izmenjeno od strane Jeca&Nani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.