Bolovi u ledjima u prvom trimestru

odgovora

Objavljeno

Zdravo mame i buduce mame! :angel:

Na pocetku sam sedme nedelje trudnoce i pored svakodnevnih mucnina imam bolove u krstima i donjem delu ledja. Prija mi kad stojim ili kad se krecem,ali cim legnem jako mi je nezgodno. Nocu ne mogu da spavam jer se prevrcem po krevetu svakih 5 minuta pokusavajuci da nadjem neki polozaj koji mi odgovara, ali ne vredi. Jel ima neko od vas slicnih tegoba i da li imate neko resenje za otklanjanje ili makar ublazavanje bolova?

Bojana1990 i Alex91 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam i imam i dalje problem s ledjima. :) u trudnoci sam spavala pridignuta, trudila se da dosta setam i to je pomagalo. Telo se menja,pa je to sve uobicajeno. Izbegavala sam tablete,iskreno, jer sam se svega bojala. Sto se tice bolova, moram biti iskrena, jedino mi je pomagalo fizicko i mentalno opustanje. Dugo tusiranje, setnje, odmaranje uz laganu muziku itd. Mislim da mozes da pitas doktora za neku mast mozda. Sad,posle porodjaja, kocim se nocu vrv jer sam se jako ugojila, 45 kg, a sad imam jos oko 15-20 kg viska. Nadam se da ce te proci,pa da mozes lepo da se odmaras. :) Poz! :D

Marinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su kicma i noga bile ukljestene, ako tako mogu da kazem, sve do 5 meseca u drugoj trudnoci. Nista nisam pila, gledala sam da se odmaram sto vise mogu (citaj nemoguce pored starijeg sina koji je u tom trenutku imao oko godinu i po). Spavala sam sa jastukom izmedju kolena, msm da mi je to pomagalo. 

Trenutno imam isti problem :( Opet ne smem nista da pijem, jer dojim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je bolela kicma u drugoj trudnoci, u prvoj nije. Najvise mi je smetalo da sedim, prijale su mi setnje i lezanje u odredjenoj pozi odredjeno vreme, pa sam morala da menjam pozu. Puno mi je pomogao banana jastuk, bez njega nisam mogla da spavam.

Marinija voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na pocetku sam 6 nedelje trudnoce i vec 5 dana me uzasno bole krsta da li je to normalno inace imala sam 2 trudnoce i nisam imala ovakve probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene u svoj trudnoci bolela krsta na pocetku. Normalno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.