Promena boje kose

odgovora

Objavljeno

Koju farbu preporučujete za wannabe plavuše? Prirodna boja mi je pepeljasto-smeđa, nemam narandžaste pigmente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je otprilike ista prirodna i izvlacim bele pramenove sa blansom. Budu savrseno beli, ali kada sam se jednom pokusala ofarbati u plavo bila sam oker zuta sa loreal farbom. Posle toga mi je frizer muckao boje da bi dosli opet na moju prirodnu, jer ja vise nisam htela da eksperimentisem. Mislim da je najbolje da to prepustis nekome ko zna sta radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tandzi, najbolje da odes do frizera...

Ofarbace te profi farbom i to ce bidne extra.

Ja od kako se porodih farbam se sama kod kuce, jer ne mogu da idem u salon sa N. Katastrasno, isprobah sve- i palet, i loreal, sajos, garnier.... sem kene, one su bas agresivne, nisam htela ni da pokusavam. Boja je uvek uzas :( profi farba je profi farba

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da odes kod frizera pa da vidis sa kojim farbama rade i oni ti najbolje mogu reci da li moze da se izvuce lepa plava ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, pa koju boju zelis da dobijes? Plava je toliko sirok pojam..

Ja inace na sebi isprobavam razne farbe, no moja je tamno smedja kosa prirodna, i imam crveni pigment. Meni je plavo onako bebi plavo  izvlacila jedino palette, eventualno still beli led.

Ako ces zlatkaste varijante, tu vec imas vise izbora..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ok ove bez amonijaka koje koristim jos od trudnoce, loreal prodigy..imas almond i camel nijanse recimo. Samo ta farba nije jaka da izvuce neke jake boje, ali svakako si rekla da ne bi nista drasticno.

Meni na tamno smedju ispadne svetlo smedja od njih recimo. A imaju jos lepih nijansi..

Mozda je i do tipa kose, recimo Syoss su mi uzasne, a garnier olia isto nije losa..

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam bila plavuša, u prošlom životu, na svoju smedju kosu sam uz pomoć Revlonissimo farbi dobijala mnogo lepu nijansu lesnik plave. E sad dal ta farba još uvek postoji, Boga pitaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvukla sam pramenove u novembru i do skoro su bili ok, sad vec strce sede i moram hitno kod frizera:huh:

Ja bih htela da zadrzim efekat pramenova, kako to da postignem? Da li neko ima iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se farbam Siosovim farbama. Imam ponesto sedih, pogotovo oko usiju. Podloga mi je tamna a koristim ili srednje plavu ili svetlo plavu. Naizmenicno... Nekad farmam samo izrastak, nekad razvucem na celu. I onda mi sve to zajedno ima efekat pramenova.  Pre tri meseca sam isla na profi farbanje u nekoliko nijansi, pa sad opet samo izrastak farbam. 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec zavrsila:)

Prvo mi je ofarbala izrastak, i to sam drzala duze, pa onda ostatak kratko da osvezi... malo je drugacija nijansa pramenova, ali se vide, zadovoljna sam.

Sama se nikad nisam farbala, smotana sam za to:(

Trazim Sayos sampon za kovrdzavu kosu, nema ga nigde, ima ovih drugih vrsta... 

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neka od vas koristila Subrina professional farbu, tacnije neku tamniju smedju nijansu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.