Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Sve bi to bilo super da nisam usla gojazna i u ovu trudnocu. Ja sad imam 80kg sto je mnogo al sam sa cerom bila jos veca u ovom periodu. Tako da nije lose s obzirom na okolnosti 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisi smrsala na pocetku trudnoce?

na pocetku trudnoce mi se sve gadilo i imala sam los apetit skroz, prva tri mjeseca...onda sam pocela povracati jos mjesec...tek sad u petom mjesecu imam bolji apetit.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

na pocetku trudnoce mi se sve gadilo i imala sam los apetit skroz, prva tri mjeseca...onda sam pocela povracati jos mjesec...tek sad u petom mjesecu imam bolji apetit.

Ne brini,bolje da se i ne ugojis mnogo,a sada ce ti biti lakse kada mozes da jedes,normalno,imaces vise energije...Tako sam ija prva tri meseca,na hranu nisam mogla ni da pomislim,bila sam jako slaba,ali sam zato posle sve nadoknadila :)

 

 

 

 

m

Melissa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima :) ja sam u 7.nedelji za sad se nista ne vidi ali planirali smo svadbu za 16.nedelju. Kakva su vasa iskustva? Koliko se stomak tada vidi? Koliko ste se ugojile?

P.S. Izvinite ali prva mi je trudnoca pa me sve interesuje. 

Hvala punoooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je toliko individualno da ti niko ne moze dati odgovor.

MarijaMara voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 13-oj nedelji i vec se vidi stomak, neki se cude, kazu rano je, neki kazu da se ranije vidi kod onih koje su mrsavije... Sve u svemu, meni lepo... :) A svadba ce biti tek kasnije, tako da ce svakako stomak biti tu, ali ni to mi cak ne smeta... Izabrati odgovarajucu haljinu i to ce biti super... :)

Vuciguraj i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,kao sto rece zoxx.evo ja se ugojila dva kg,ali to sam ja.inace sam ceo zivot imala do 55kg.sad imam 57,a 15.nedelja sam.uzmi neku vencanicu koja ima mogucnost popustanja po struku,zasto da te korset steze ili sl.

Vuciguraj i Nira volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja 2kg, sad imam 55,5... Ima mnoogo lepih, jednostavnih vencanica koje se mogu prilagoditi stomaku.. Ja sam inace uvek planirala nesto jednostavnije, tako da mi nece biti problem prilagoditi je stomaku... :) Uostalo, najbitnije je da bebi bude udobno... :)

Vuciguraj i merima volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+10 s tim što je 3 od  tih 10 došlo za dva dana zajedno sa oteklim nogama i naduvanom facom, tako da kapiram da ima tu i vode.

Vuciguraj i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26 nedelja , 4kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da osvezim temu . 30 nedelja +6kg. Dosta sam otecena danas doduse vidim po burmi a i stomak je poceo primetno da raste u poslednjih par nedelja. Buja! Haha jos malo pa ce da me teraju na kolica uz ovo brdo od moje ulice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

28. nedelja 7kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'ajd i ja da se upisem :P 24a nedelja +6 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja sad u 16-oj za sad na istoj kilazi videcemo za dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.