odgovora

Objavljeno

Izgleda da ce kod  mene da dodje vestica. Prestale grudi da me bole.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Počela sam da umišljam simptome, a jos je rano, tek mi je 18 dan. Imam neki bol u donjem delu stomaka, tj, nije bol, vec cudan osecaj i neka mucnina. Haha ko ce izdrzati jos vise od nedelju dana dok dodje vestica, mada mozda krene i ranije, pojacao mi se sekret. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da osvezimo malo temu... :-)

Grudi me bole danima,malaksala sam,piskim na svakih sat vremena...,stomak me boli,a vestica treba da stigne tek 24.01.

mnogo mi je rano za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, 

da se i ja pridruzim svima vama koje imate lazne znakove trudnoce :)) ja imam sledece simptome: blagu mucninu, glavobolju, bol u stomaku kao da cu da dobijem, desni jajnik me isto boli, donji dio kicme, tu su i pospanost, umor, nagla promjena raspolozenja, jede mi se svasta nesto neobicno i najjaci moguci simptom... osjecam se kao da sam trudna bas svaki mjesec a tetka iz Crvenke me redovno obilazi. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala nezasticene odnose svaki dan pet dana nakon menstruacije.. pre nekih 5,6 dana sam primetila da su mi grudi povecane. i da jako bole na dodir, nije pms , treba da dobijem, ako dobijem za 6 dana.. umorna sam i razdrazljiva.. ne znam jel tripujem i da li su mi to bili neplodni dani.. i sad kad su grudi tako natekle ja sam pozelela da jesam trudna, i skoz sam poludela.. tek za 14 dana trbam kod dr, ako izostane menstruacija, kaze.. a ja ludim , jena test pozitivan jedan negativan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da si trudna, cim ti je jedan test pokazao crtu. :)) <3 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala nezasticene odnose svaki dan pet dana nakon menstruacije.. pre nekih 5,6 dana sam primetila da su mi grudi povecane. i da jako bole na dodir, nije pms , treba da dobijem, ako dobijem za 6 dana.. umorna sam i razdrazljiva.. ne znam jel tripujem i da li su mi to bili neplodni dani.. i sad kad su grudi tako natekle ja sam pozelela da jesam trudna, i skoz sam poludela.. tek za 14 dana trbam kod dr, ako izostane menstruacija, kaze.. a ja ludim , jena test pozitivan jedan negativan..

jesi dobila na kraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.