Najraniji simptomi trudnoće

odgovora

Objavljeno

Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.

Moj savet je da samo ne čitaš previše na internetu, da se opustiš maksimalno i ne razmišljaš o simptomima, jer mi ih same stvorimo kada nešto želimo ili se nečega plašimo.

Povišena temperatura jeste jedan od mogućih simptoma rane trudnoće, jer dolazi do raznih naglih hormonskih promena u organizmu zbog začeća. Ja konkretno nisam imala povišenu T, niti neki osećaj u stomaku (ali je to sve individualno, pa ne znači da nije normalno), ali da, mnogo osetljivije bradavice nego inače pred menstruaciju, mislim da mi je to čak bio prvi simptom rane trudnoće. 

U svakom slučaju, moj savet je da ne razmišljaš previše o tome, već kad se desi, desilo se. Moramo se pomiriti sa tim da mi nemamo apsolutno nikakav uticaj na to da li će doći do oplodnje ili neće. Samo redovno raditi na bebi, bez obzira bila ovulacija ili ne, jednom će biti pozitivan test. 

Držimo palčevee :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, čitam ovo sve i nekako gledam Bože da li sam i ja trudna?

Zadnja m mi je bila 03.01. a moj ciklus varira već dva mjeseca mi dolazi nakon 25-26 dana a prije je dolazila nakon 28 i u dan točna ko vekerica.. Moj partner i ja imamo redovno odnose i ne koristimo zaštitu, ali ne pokušavamo još sa bebicom. Već par dana idem češće u wc, pojela bih sve ispred sebe u bilo koje doba dana ili noći, o cigaretama da ni ne pričam, stalno sam ljuta na sebe i na cijeli svijet hahahaha, grudi mi nekako se povećale a moja m evo sad boli stomak vec tri dana kao kad trebam dobit nosim uložak a nikako da dobijem, nzm jel da uradim test il samo ja to nešto si zamišljam jer htjela bi bebicu više od ičeg, nisam pametna uopće... Help me❤️

Dusicaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da pošaljem sliku, ne znam koliko je aktuelan forum. Dva dana sam odradila test ranije i test sam odradila danas popodne. Da li i vi vidite jako bledu liniju,možda će slabije da se vidi preko slike, ali uživo se lepo vidi. Kada bih bilo dobro da ponovim test? Hvala

https://imgur.com/a/eU5Rczi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, čitam ovo sve i nekako gledam Bože da li sam i ja trudna?

Zadnja m mi je bila 03.01. a moj ciklus varira već dva mjeseca mi dolazi nakon 25-26 dana a prije je dolazila nakon 28 i u dan točna ko vekerica.. Moj partner i ja imamo redovno odnose i ne koristimo zaštitu, ali ne pokušavamo još sa bebicom. Već par dana idem češće u wc, pojela bih sve ispred sebe u bilo koje doba dana ili noći, o cigaretama da ni ne pričam, stalno sam ljuta na sebe i na cijeli svijet hahahaha, grudi mi nekako se povećale a moja m evo sad boli stomak vec tri dana kao kad trebam dobit nosim uložak a nikako da dobijem, nzm jel da uradim test il samo ja to nešto si zamišljam jer htjela bi bebicu više od ičeg, nisam pametna uopće... Help me❤️

Do sad si mozda vec i dobila. Iskreno pre bih rekla da ces dobii,ali ako do sad nisi odradi test za svaki slucaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da pošaljem sliku, ne znam koliko je aktuelan forum. Dva dana sam odradila test ranije i test sam odradila danas popodne. Da li i vi vidite jako bledu liniju,možda će slabije da se vidi preko slike, ali uživo se lepo vidi. Kada bih bilo dobro da ponovim test? Hvala

https://imgur.com/a/eU5Rczi

Dusice na slici se ne vidi druga linijica,ali ao je vecvec vidis uzivo najbolje da ponovis test ujutru sa prvim urinom,al najbolje mozda ti je  daodradis betu hcg iz krvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde da pošaljem sliku, ne znam koliko je aktuelan forum. Dva dana sam odradila test ranije i test sam odradila danas popodne. Da li i vi vidite jako bledu liniju,možda će slabije da se vidi preko slike, ali uživo se lepo vidi. Kada bih bilo dobro da ponovim test? Hvala

https://imgur.com/a/eU5Rczi

jedan dan mi ceo dan bilo muka,cak nista nisam mogla da jedem,a kad sam mokrila malo se pojavila krv.dal je to znak da sam trudna?hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да ли је нека од вас имала симотоме трудноће, а притом да тест буде негативан....

Наиме, муж и ја радимо ма томе да  у скорије време да се остваримо у улози родитеља. Ја иначе НЕМАМ редовну мецу, 2 месеца ми је прескочила и да бих 20.01. процурила али мало, ето колико остане на папиру кад се обришем и то светло розо по која тачкица. Већ 5 дана ми се појавио млечно бели секрет, који је и даље присутан, повишена ми је и јутарња температура на 36,4, а преко дана ми иде и до 37,2.. Из чиста мира почнем да плачем а након тога се смејем, с времена на време имам болове у доњем делу стомака и груди ме пецкају, најчешће део око брадавица

Да ли да се надам да ћу у скорије време угледати || цртице или...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj jos koji dan pa opet uradi test.. Meni kasni evo vec 7.dan,sinoc radila test-negativan.. A imam dosta simptoma trudnoce.. Ne znam vise sta da mislim,jer mi je meca inace na 29 dana, tacna u sat.. Nisam imala nikakve stresove,nisam pila lijekove,apsolutno nista sto bi je moglo poremetiti ali je ipak Nema :o  Kupila sam i danas jos jedan test pa cu ga ujutru ponovo raditi pa sta mi Bog da.. I mi pokusavamo vec duze vrijeme i zivim za trenutak kad cu ugledati +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.