Kako Saznati Ciji Je Broj Mobilnog Telefona?


odgovora

Objavljeno

Da li neko, slucajno, zna kako mozes da saznas ciji je broj mobilnog telefona a da ne pozivas taj broj? Da li postoji neka aplikacija na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam,dobra ti je ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nema šanse da saznaš vlasnika nekog broja mobilnog telefona, jedino ako imaš neke preteće poruke ili pozive, pa prijaviš policiji...e oni već mogu to da saznaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes da saznas u svakom momentu lokaciju, a ukoliko je postpaid i vlasnika u roku od par minuta za 100e :D (ozbiljno.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D to je tvoja tarifa ili...? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D to je tvoja tarifa ili...? :D

:lol: Ima sve na netu...samo treba platiti...a ne znaš kome plaćaš... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bi pozvala i pitala :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko te dira wido? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miva pa i ja bih volela da znam ko mi drma kavez :)))))

@anonymus eh da imam pare....

@b mama pa da znas da mi je to padalo na pamet al kapiram da se osoba ne bi javila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miva pa i ja bih volela da znam ko mi drma kavez :)))))

Da li jos uvek to postoji, ja sam mislila da smo te tinejdzerske trikove prevazisli. Znaci mogu da ocekujem svasta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D to je tvoja tarifa ili...? :D

ne izlazem se riziku za sitnu kintu xD :D hahaha

@anonymus eh da imam pare...
znam.. znam.. sve razumem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li jos uvek to postoji, ja sam mislila da smo te tinejdzerske trikove prevazisli. Znaci mogu da ocekujem svasta :D

svasta ima, ja mislim da su odrasli veca deca nego sama deca..kad otkrijem sta je po sredi elaboriracu pa mozemo da napravimo sociolosku studiju :) a cini mi se i psiholosku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miva pa i ja bih volela da znam ko mi drma kavez :)))))

@anonymus eh da imam pare....

@b mama pa da znas da mi je to padalo na pamet al kapiram da se osoba ne bi javila

Pa zastiti svoj broj, tako da ta osoba nece znati ko ga zove, pa se mozda i javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi drugu karticu za 200 din. ili sakrij broj i napiši govor tipa " Dobar dan, ovde operater br. 12345 neke firme...bla bla bla...Vaš broj je izvučen u nagradnoj igri i nagrada je ( magnetna ogrlica, vuneni jastuk, kosmodisk...) bla bla bla ako želite da Vam pošaljemo nagradu molimo Vas da nam date Vaše podatke i adresu na koju da pošaljemo nagradu. Kada Vam odgovara da kurir donese? Bla bla bla..."

Ljudi vole besplatne stvari ;)

wida i My heart volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi drugu karticu za 200 din. ili sakrij broj i napiši govor tipa " Dobar dan, ovde operater br. 12345 neke firme...bla bla bla...Vaš broj je izvučen u nagradnoj igri i nagrada je ( magnetna ogrlica, vuneni jastuk, kosmodisk...) bla bla bla ako želite da Vam pošaljemo nagradu molimo Vas da nam date Vaše podatke i adresu na koju da pošaljemo nagradu. Kada Vam odgovara da kurir donese? Bla bla bla..."

Ljudi vole besplatne stvari ;)

vidi vidi :)))))))))))) genijalna ideja

Tila voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wido jel zove,cima ili salje poruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

salje poruke, a cesto se desava da na mom broju traze neke druge osobe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je neko ko hoce da te progoni i taj neko je uzeo karticu na kiosku i nije registrovan korisnik 100% Postoji opcija na telefonu da blokirs broj , da ne moze da ti salje poruke niti da ti upucuje pozive .... A mozes i da nazoves operatera i pitas kako da sprecis ili otkrijes ko te uznemirava !

PS Moja prijateljica je tako proslo leto uhvatila muza u prevari , a ni sumnjala nije u to kad je krenula u istragu :( I to je konjina nasao devojku cerkinih godina ! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je neko ko hoce da te progoni i taj neko je uzeo karticu na kiosku i nije registrovan korisnik 100% Postoji opcija na telefonu da blokirs broj , da ne moze da ti salje poruke niti da ti upucuje pozive .... A mozes i da nazoves operatera i pitas kako da sprecis ili otkrijes ko te uznemirava !

PS Moja prijateljica je tako proslo leto uhvatila muza u prevari , a ni sumnjala nije u to kad je krenula u istragu :( I to je konjina nasao devojku cerkinih godina ! :angry:

sramota...ma nije toliko stvar u proganjanju jer mi niko ne preti nego me vise nervira jer mi stalno budi dete ako zaboravim da iskljucim ton..ja sam poprilicno sigurna ko se krije iza toga ali to je duga i komplikovana prica ,rezultat tudje obesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma onda krenu u akciju kod operatera ! Ja ludim kad mi probude dete , fiksni mi je zato uglavnom uvek ugasen , kome trebam dobice me na mob koji takodje gasim kad Marko spava !

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako te uznemirava, zovi operatorakoji ti pruza uslugu, i reci da blokiraju taj broj ka tebi. i to je jedno od resenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Staramajka :D Sram ga bilo ko god da je, ja kidam zubima meso sa kostiju kad Iliju probude :D I ja sam za operatera. Ukoliko ti nije bas bitno da saznas ko je (ja bih poludela od znatizelje :D ) onda lepo operateru kazes da te uznemirava i oni ce resiti. Mm je par puta zvao operatera kada ga je neko sa skrivenog broja uznemiravao, rekli su mu da ce ih upozoriti, a ako se uznemiravanje nastavi da opet prijavi i iskljucice im broj. Aaaali posto se naravno radilo o nekim placi*ickama :D nisu posle upozorenja vise zvali :D E tako, samo ostro, samo bahato :D Ljubi te cerka :D

wida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li novosti? Daj ti nama ovde broj pa da ga mi po ceo dan cimamo pa da vidi kako je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haahahahahahaha nisam nista cackala jer je trenutno prestalo...a i malo se zanimamo oko rodjendana...al ako bude nastavio broj ima da leti u licne oglase za izopacene ljude

Comsi-Comsa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.