Grčevi kod beba

odgovora

Objavljeno

ako ti beba sisa, pedijatri tolerisu da u tom slucaju bebi izostane stolica i do 10 dana. Meni ie tako mala sada kakola jednom u 7 i 10 dana, i onda joj se to sve sredilo. 

Za grceve ne znam sta da ti kazem mi nismo sa obe bebe imali probleme. Ima iskusnijih mama pa ce ti one reci. 

A pisa.. operes sa vodom ( bez ikakvog sapuna i kupke) i namazes hloranfenikolom ili gentamicinom, i to obavexno radi da mu se bas ne upali pa ce imati i gnoj na peleni.. dve veceri ( pred spavanje) namazes i proci ce i uvek da imas jednu od te dve kreme u kuci :)

hvala punoo...

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao, drage mamite!:baby:Moj bebac ima 2m i 7 dana. Mucili smo muku sa grcicima od 2.nedelje, i taman su nas ostaviki na miru par dana, opet nalet koji traje vec 2-3 dana svako popodne od 6 do 9. Probali smo BioGaiu i BebiCol od kapi, dajemo Espumusan, grejemo termoforom, masiramo stomacic, radimo vezbice sa nozicama i nosamo ga i deluje da sve znamo, a nikako da prodje. Ja pijem caj Hipp sa komoracem. Ima li neka od vas jos neku ideju? Sta mislite o caju Plantex, kakva su vam iskustva? Ili jos nesto sto bi moglo da pomogne da izuramo jos par nedelja malo bezbolnije? Hvala unapred na savetima, zenice:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! Ima li neko iskustva sa grčevima po ceo dan i noć? Sve smo probali, od Espumisana, čajeva, Flatulex, colikind, masaže, vunu, utopljavanje, ali ništa ne pomaže. Plače i baca se, danju ni ne spava od bola, noću se budi i plače. Pedijatar kaže da je zdrav.. Da će proći. Sad ima 2 meseca i nedelju dana. Uzeli smo coliprev da probamo... 

mozza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bidulini nekad jednostavno ne pomaze nista,samo da izdrzite dok ne prodju sami,mi smo takodje muku mucili i sve moguce kapi probali,ali dok nije samo proslo slabo sta je delovalo,bude tesko ali prodje,kod nas od 4 dana do 4 meseca,nissm je iz ruku ispustala,to onda jedno drugo veze ali posle bude bolje. Javi nam kako napredujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem sirup za grcice Lefax koji je pomogao mojoj bebi, ali nam je ostalo 3kutije viska. Sirupa nema kod nas u prodaji, pa smo se opremili sa dosta :) rok je do septembra 2022 za 2 bocice od 50ml i do oktobra 2022 za bocicu od 100ml. Ako je neko zainteresovan javite se na 066113322.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.