Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la Kikiriki · Objavljeno
      Bepce, meni isto bude zapušen nos. U prvoj trudnoći celu trudnoću, u ovoj od pre mesec dana povremeno. Čitala sam o tome, piše da to usled dejstva hormona natekne sluzokoža. MG meni već izlazi kolostrum. Imam bele tačkice na bradavicama iz kojih akobsr stisne izlazi nešto belo kremasto, ali isto tako mi se pojavljuju i kapljice (providne a mutne-kolostrum). Samo me tu ništa ne boli.
    • Treći trimestar
      Započeo/la Zoe86 · Objavljeno
      Cestitke novim mamama, uzivajte sa bebama, mazite se. Jedangram porodjaj traje od prve kontrakcije sa pravilnim razmacima ili pucanja vodenjaka pa do izlaska posteljice, ima faza otvaranja ona traje najduze, naponi tj izlazak bebe i kraj tj izlazak posteljice. Meni su oba puta naponi trajali ni 10 min a bebe ispale za 5 ali to ne znaci da mi je porodjaj trajao 5 minuta. Tako su nam u skolici za trudnice objasnili.
    • Drugi trimestar
      Započeo/la malagarava · Objavljeno
      Jutro! Ja sam bas lose spavala. Celu noc me stomak boleo, zateze, zulja, boli...mislim da nije nista zabrinjavajuce nego prosto izmestanje organa i bebac koji gura. Imam i novu tegobu, nekakva bubuljica izuzetno bolnja na bradavici. Mala bela tacka zapravo. Ne znam sta bi moglo biti, da li se nekom desavalo mozda vec? Mnogo mi je rano da bi bile mlecne zlezde zacepljene?!
    • Drugi trimestar
      Započeo/la bepce · Objavljeno
      Kako mi se sinoc zacepio nos i ne popusta, usta su mi skroz suva jer disem na usta. I jos sam se jutros iskijala ko kreten. Pojma nemam jel napad alergije, prehlada ili samo jedna od propratnih pojava trudnoce. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Jedangram · Objavljeno
      Samo da kazem da je konkretan porod (pokrenuli su tj ubrzali dripom na kraju) trajao max sat mislim prije 45min - ostalo je bilo po njima sasvim normala jel, cak i to sat je njima ono wooow super a ja sam u fazonu ... Vadite me odavde!!  Neko je pitao za gas ... Ludilo! Ubjedjivala sam muza da povuce jednom nije htio. Ja ssm u jednom trenutku samo vikala 'dajte mi moj gas!!' Nekako kad udahnes ispuni te gas olaksa mozak - kao doobro da je covjek pjan i tako prenose neke imas i pricas svasta i sve ti sega ... Ili desavalo mi se da kao da zaspim mene negdje odnese taj gas i onda me bol vrati u stvarnost isto kao u filmovima kad se ono bude sirom otvorenih ociju!  Gas je zakon!!!   
  • Teme