Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Grčka
      Započeo/la Ehinacea · Objavljeno
      Neos Marmaras, plaza Lagomandra
    • Cveće u domu i vrtu
      Započeo/la Fox · Objavljeno
      Meni je terasa na zapadnoj strani, nema zaklona, sunce uprzi i pece. Sve sto sam imala do sada se sprzilo osim tog limuna. Ja volim lavandu, videla sam i neke ruzice u saksiji, patuljaste su, volela bih to ali se bojim da se opet ne sprzi.  Ima li neko neki savet, ako uopste postoji savet vezan za to sunce? Bar za lavandu. Mojoj drugarici je porasla i cveta i prelepa je, a moje sprzene, sasusene i bacene jos odavno ... Mami je terasa na severnoj, cvetovi muskatli su kao grozdovi, samo se savijaju preko terase, cak i kada kupi najjadniji primerak to se oporavi kod nje i rascveta se...terase su meni predivnesa cvecem... Bosiljak joj je isto nabujao, ma sve... Samo im povremeno krkne substral...plus senka...
    • Prva beba posle 37 godine
      Započeo/la pupsik · Objavljeno
      Ima li jos neka mama koja ceka prvu bebu (ili je vec rodila prvu bebu) a da je starija od 37 godina? Javite se da podelite iskustva. ja imam 38 godina, u 7 nedelji sam I cekam svoje prve bebe : )))
    • Treći trimestar
      Započeo/la Lav88 · Objavljeno
      Ana, cestitke, poljubac za bebca!  Ja se do sad razvlacih po kuci, pa da se bacim na usisavanje i potiranje, spremanje rucka....  Sto se tice krevetca, sve je manje vise slicno. Mi smo videli u Aksi, cini mi se da se zove model Lolek, nije los, beli, od punog drveta, ima fioku ispod i ona prednja stranica se pomera. I meni su simpa oni Meda sa sve komodicom u sklopu ali su preskupi a i dosta su glomazni tako da sam ipak vise za obican. Ovaj u Aksi izadje oko 22 000 sve sa dusekom i posteljinom i ogradicom. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Tangerine · Objavljeno
      Ima povoljnih polovnih a očuvanih krevetaca po oglasima. Onda se samo kupi nov dušek i miran si. Ogradicu nismo nikad koristili.
  • Teme