Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Treći trimestar
      Započeo/la Kaca88 · Objavljeno
      Mene ni posle bensedina nije popustio bol, bilo je par kontrakcija bas bolnih i nista. Ako je ovo priprema i ako sutra dzabe idem u Front, sledeci put cekam dok se ne porodim kuci, jer ocigledno necu znati da prepoznam. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Nira · Objavljeno
      Videćemo da li kombinacija dve duuuuge šetnje, palačinke i ispadanje sluznog čepa, kao i pun mesec deluju... :-)  Ja mogu da setam koliko god treba, ali ustajanje iz kreveta, sa stolice, traje čitavu večnost...  Inace, ne sećam se da li rekoh, ali ove čarape izgleda deluju... Povlači se otok... Jutros mi dragi obuva čarape, kaže jaooooo, evo ga zglob, vidi se... :-D 
    • VTO - procesi
      Započeo/la Lena 77 · Objavljeno
      Videcu Seno kako napredujem s ovim,ja imam malo povisen estrogen pa me nervira sto cu ga dodatno uzimati u ovim pilulama. Sreca pa je kratkotrajno ali dovoljno da ga podigne jos vise,treba mi vise progesterona da bi se napravio balans sa estrogenom. Videcu i u cetvrtak idem kod Stokicke endokrinologa i nosim sve nalaze,interesuje me i njeno misljenje polnih hormona ali najbitnije insulinske rezistencije. Sve sam onda zivo odradila i zaokruzila pricu,ostao mi jos samo zubar i  ali to cisto rutinski. Odradih sve tretmane lica,pedikir,manikir...da se s tim ne njakam naredne nedelje posto mi to smorno postalo  Naravno jos depilacija pred ultra zvuk,aspiraciju i embriotransfer. Napravih strategiju 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Talestrida · Objavljeno
      Ja se stvarno nadam da je baba upravu xD ja sam mislila da ga mamim cokoladom xD
    • VTO - procesi
      Započeo/la Gagagagagaga · Objavljeno
      ABC PLUS(12 vit+12minerala-u preporucenim dnevnim dozama),MAGNEZIJUM,B KOMPLEX,PROFERTIL
  • Teme