Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Treći trimestar
      Započeo/la jovana_st · Objavljeno
      Utiče na razvoj bebe, kao i šećer u trudnoći ili teži oblik regulisanja šećera, pušenje u trudnoći, konzumiranje alkohola i neki oblici poremećaja štitne žlezde...Prosto je u korelaciji sa "gojenjem" bebane. Kao što Kolibri reče, posteljica nije dovoljno prokrvljena i selektivno je propustljiva što se tiče hranljivih materija a to sve utiče na napredovanje bebe. 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Kolibri · Objavljeno
      Kako su meni objasnili,posteljica trpi zbog visokog pritiska i beba ne dobija dovoljno kiseonika i hranljivih materija,što je kod mene bio slučaj u poslednja dva meseca trudnoće. Zato visok pritisak može da bude opasan ako se zanemari.
    • Treći trimestar
      Započeo/la zeklica · Objavljeno
      A cekajte- kakve veze ima pritisak sa velicinom bebe? :-)
    • Treći trimestar
      Započeo/la jovana_st · Objavljeno
      A pa dobro, onda ima smisla da je vizuelno verovatno izgledao stomak veće, mada realno, nije ti svih 10kg otišlo u stomak sigurno. Možda ti ta drugarica ima malo problem sa vidom ili nije znala šta da kaže pa je tako bupnula!  
      I ja sam u prošloj trudnoći imala visok pritisak, pa je bio krupan, šta bi bilo da nisam?! 
    • Treći trimestar
      Započeo/la Kolibri · Objavljeno
      Ma mi smo prosečni  ja 167 visoka i 60 kg pre trudnoce, sad 70 kg na kraju, a i muž mi malko viši od mene i mršav, nego nisam se mnogo ugojila pa je možda stomak došao do izražaja na nogama kao čačkalicama, tešim se  a prva ćera mi je bila tako sitna zbog mog visokog pritiska.
  • Teme