Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• ! SOS
      Započeo/la Ummu · Objavljeno
      Sta je pevac supa  ?  A Brocc,jer ti imas iskustva,ovo sto hrce nocu evo vec druga noc zaredom,jel moguce da ima uvecan krajnik?Ali ORL to danas nije pomenuo na pregledu,valjda bih primetio da ima.A nos mu nije zapusen,stalno fizioloskim ispiramo.
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la Earl Grey · Objavljeno
      navijam da se pridružiš 
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la KruelaDeviL · Objavljeno
      Mitko srecno i da se sto pre preselis u trimestre. (Mozda ti se i pridruzim i ovaj put ) Btw i mene zanima Pilce... 
    • Treći trimestar
      Započeo/la shana · Objavljeno
      Sve smo izgleda u pripremama za dolazak bebanica. Mi sutra nećemo imati vode od 12h do nedelje u 12h, pa će deca biti kod bake. Ja našla svoj stari rokovnik sa spiskovima za apoteku šta treba da kupim, podsetnik za porodilište i šta treba za bebanu, pa mi baš dobro došao, idem po tome i razmatram šta sam do sad odradila, a šta još ima. Danas sam baš bila ljuta, onaj osećaj kad pozajmite svoje stvari (konkretno komodu, krevetac, stavrčice, zvečkice...), a onda molite za svoje stvari nazad i još vas taj neko zavlači, onda kako da ne poludi čovek, pri tome familija :-)
    • Treći trimestar
      Započeo/la učiteljica · Objavljeno
      Ne ko za AC nego od dole. Kao ginekoloski pregled i onda izvuku malo da vide da nije zelena. Kazu cesto tako hoce da izazovu porodjaj ali kod mene ni to nista nije pomoglo   Jao Cipelicka polako zeno izdrzi jos te dve ned pa posle nek bude kad god. Mg i noge gore odmaraj
  • Teme