Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la Cintia · Objavljeno
      Jaco, meni je doktor rekao da može paracetamol od 650mg. Ja sam bila prehladjena ovih dana i nisam ga uzimala, pila sam čajeve sa medom i limunom, obavezno caj od djumbira (jedno 2cm svezeg djumbira oljustis i iseckas na sitne komadice pa prokuvas desetak minuta u nekih pola litre vode ili malo vise). Nevidjen lek za bol i grebanje u grlu. Takodje prirodne voćne sokove, a pila sam i serbet. Pomoglo mi je zaista.
    • marija
      Započeo/la Ummu · Objavljeno
      Pa kako da ti kazem,kao kada dobijes menstruaciju,tako.
    • Restauracija namestaja
      Dragaa,mi smo skoro presvlacili dva troseda i fotelju ali stof.Ja sam prezadovoljna.Menjali smo sundjer i sve to,kao novo je.Nije bilo doduse ni nesto staro ali eto rekoh da promijenim. A restaurirali smo i stolice u trpezariji,kozne.Mislim da je koza jos bolja od one prve,"originalne".Pa ti raspitaj se,vidi.
    • marija
      Započeo/la Marij · Objavljeno
      jel ti bilo krvarenje obilno ili onako malo ?? 
    • marija
      Meni je isto tako bilo posle prvog porodjaja.Nista strasno.Bar kod mene nije bilo.Ipak idi na pregled ako sumnjas nesto.Moj porodjaj nije bio prijevremeni,ne znam dali to menja nesto.
  • Teme