• Najave

• problem sa smajlijima   05.04.2016

Poštovani korisnici Bebac foruma, molimo vas da ne koristite " smajlije" u postovima, problem koji se pojavio biće uskoro rešen. Izvinjavamo vam se na neprijatnosti i hvala na strpljenju.    

Koza na stopalima

odgovora

Objavljeno · Prijavi zloupotrebu

Da li se necijem detetu ljusti koza na tabanima?Primetili smo jutros da mu se sa spoljne strane i na tabanima ljusti koza,ne znam od cega to moze biti,i prosle zime je bila ista situacija,ali je brzo proslo,pa nismo isli kod lekara,da li je mozda povezano sa zimom,carapama?

Vrlo je moguce da imate problem sa gljivicama. Ako ti je dete 90% vremena u obuci, bilo kakvoj ili u carapama i dok spava, onda skoro da sumnje nema. Njihova stopala se stalno znoje, a mokro tle je oaza za gljivice.

Pogledaj temu:

Aktivni kiseonik

Sam je skinuo carape pre neko vece i vise mu ne obuvam kad spava.Kad budemo nosili rez.krvi pitacu dr,ako ga ne prodje,sad mu mazem kremicim posle kupanja,pa cemo videti kako ce biti. Hvala.

Sad sam citala za akt.kiseonik,i kupicu ga,nista ne kosta da probamo,kad vec vidim da je nekima pomoglo.

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Drugi trimestar
      Započeo/la mama maza · Objavljeno
      Drage moje, nek su vam sretni praznici :-) rado bih "tucala jaja" sa vama :-D to mi je uvijek bilo zabavno :-D E sto se tice haljine, ono uopste nije haljina sa slike. KaStastrofalna je blago i umiljato receno :@ Dok sam je obukla tim sam je i svukla i danas je vracam i trazim dalje :-/ ne znam kako ono i na kome moze fino da stoji. Bukvalno ko vreca, a i boja je nekakva sugava :-/ Sto se tice djevojcica, sa njihovim haljinama sam prezadovoljna :-) prelijepo im stoje, ko dvije male princezice su u njima <3 Moja bebica presla pupak <3 jos malo pa ce i pod rebra :-D ima onda da vam kukam :-D Mitko, nadam se da ste dobro i da ne stizes pisati zbog praznika ;-)
    • Drugi trimestar
      Započeo/la jetzel pretzel · Objavljeno
      Em subota em praznik , verujem da ce biti pusto ova dva dana ovde. Ah ta jaja, mene nesto boje zezale, za katolicki sam imala pretezno bela jaja pa je sipalo fino a sad...ali dobro sareno je...:-D Moje dete ce biti od onih sto slave po 2 bozica , 2 uskrsa, ako budem raspolozena i dvojicu Sv. Nikola. Uzivajte u praznickim danima i ako je vreme sugavo.
    • VTO - procesi
      Započeo/la Kikiriki · Objavljeno
      Cojeeeee gde siiiii, kako si? E , bre mnogo se radujem za tebe : ) kad je sledeće nedelje uz? Sakovac, vidiš, tvoj muž definitivno učestvuje u pravljenju vaše dece : D
    • VTO - procesi
      Započeo/la Kikiriki · Objavljeno
      Ja sam juče bila na selu, i farbali smo jaja. Skoro ceo dan mi je bilo muka, što mi je bilo baš lepo : ) Jedva čekam taj UZ 9. samo da vidim srculence, pa da mi bude malo lakše. Uh, samo da sve bude ok.
    • Drugi trimestar
      Započeo/la septembar26 · Objavljeno
      Pozic i od nas, evo da se javimo u ove sitne sate i odosmo na spavanac. Inace i kod nas su jajca ofarbana, sarena, bojice zive bas izasle, jako mi se svidjaju. Dobrodoslica u drugi trimestar novim clanovima. Mi se brzo ja mislim saltamo u treci. Za koju sedmicu, jos mi samo javnite sa kojom sedmicom tacno se ulazi u treci da znam. Ja mislim oko 27 al nisam sigurna.  Inace mi smo dobro, nema ne ovih dana uvijek negdje se druzimo sa porodicom, sad oko ovih praznika i tako. Bebica je sve aktivnija, sve cesce je osjetim. Nekad i noci, uzivam. U zadnje vrijeme cesto se uhvatim kako mazim stomak , valjda navika neka vec pocinje biti. MM ne javi ti za haljinu, nadam se da ti odgovara ova i da ce ti super stajati.  Pozic svima ostalima i mahanje stomacicima
  • Teme