Isplata roditeljskog dodatka

odgovora

Objavljeno

Stigla mi resenja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla mi resenja :)

juhuuuu aj sad da castis :lol:

Mislim da bi ovih dana mogla da odes i da podignes parice, samo ponesi to resenje i licnu kartu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcu da li su legle pare od drzave kad bude pocela isplata roditeljskog. A juce sam bila da podignem pare od opstine i vratila se bez para. Posto te pare podizem u Centru za Socijalni rad, otisla sam tamo i rekli su mi kako su i njima stigla resenja, ali ne i pare!!! Kao, ocekuju ih za 5, 6 dana. Zovi i raspituj se! Gde ja zivim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcu da li su legle pare od drzave kad bude pocela isplata roditeljskog. A juce sam bila da podignem pare od opstine i vratila se bez para. Posto te pare podizem u Centru za Socijalni rad, otisla sam tamo i rekli su mi kako su i njima stigla resenja, ali ne i pare!!! Kao, ocekuju ih za 5, 6 dana. Zovi i raspituj se! Gde ja zivim!!!

To je u Beogradu sve odjednom i na isti racun leze

Zasto tako komplikuju u nekim mestima?! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to samo kod nas ima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu. ;)

Ma, ne treba nesto previse papira za roditeljski. Ja sam sve zavrsila u roku od sa vremena. Dobro, jesam imala izvode pa nisam morala da vadim njih, ali ni za to ne treba puno vremena. Jedino sam poludela sto sam pola sava cekala u Centru za socijalni da bih dobila uverenje da brinem o svom detetu. Bez pardona su me poslali ispred da cekam dok oni napisu par svari i da bi direkor potpisao parce papira! Pola sata sam cekala!!!

cekala sam nedelju dana da bi dobila uverenje da se staram o svom detetu!!! ne znam sta su mogli vise da utvrde za tih nedelju dana nego sto su mogli odmah da vide! strasnooo... :angry:

ali i to sm zavrsili, sutra ide mm u tirsovu da to preda, pa cemo da cekamo parice! :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekala sam nedelju dana da bi dobila uverenje da se staram o svom detetu!!! ne znam sta su mogli vise da utvrde za tih nedelju dana nego sto su mogli odmah da vide! strasnooo... :angry:

ali i to sm zavrsili, sutra ide mm u tirsovu da to preda, pa cemo da cekamo parice! :rolleyes::lol:

Ne mogu da verujem?! Pa nama dali sutra dan a mojoj drugarici (isto je vadila u Zemunu) u toku istog dana :blink: Sta im to znaci!?! Moguce je da mozda imaju s' vremena na vreme nalete guzvi drugog posla pa im ovo nije prioritet?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno Una. Zar za jedno psrce papira?! Ja sam to dobila odmah. Tj. cekala sam pola sata, ali ajde sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela je isplata decijeg i roditeljskog dodatka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela je isplata decijeg i roditeljskog dodatka :rolleyes:

Jel zna neko koliko iznosi dečiji za dva deteta? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda sam im ja bila sumnjiva!!! :P:P:P u tirsovoj su rekli da ce biti isplaceno krajem novembra, sto i nije lose!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko koliko iznosi dečiji za dva deteta? :rolleyes:

Deciji dodatak za dva deteta je oko 3800, danas sam podigla i potrosila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela je isplata decijeg i roditeljskog dodatka :rolleyes:

Hvala na obavestenju... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko mozda zna nesto o roditeljskom dodatku,sta vam treba i kako funkcionise!? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Felix jedna tema je posvecena ovoj "problematici" pa mozes tamo iscitati i eventualno postaviti dodatna pitanja a evo i linka ka toj temi Roditeljski dodatak <-- klikni

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel zna neko da li pravo na roditeljski dodatak za prvo dete imaju i majke koje zive u vanbracnoj zajednici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maleni, naravno da imaju. Danas zene koje zive u vanbracnoj zajednici imaju sva prava kao i zene koje su udate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Taki puno!!! :)))

nisam bila sigurna da li je to ista dokumentacija ili bi se nesto dodatno morali muciti ... pao mi je kamen sa srca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske! Meni je termin u decembru, a vec se optercujem sa pairima ZNAJUCI NA KAKVE KLECKE MOGU DA NAIDJEM! S'toga bih molila cure iz Nisa da mi kazu koje novcane pomoci dobijam-mogu da trazim!!! Roditeljski dodatak(u opstini) i valjda novac iz socijalnog? I sta mi sve treba od dokumentacije!!! Unapred zahvalna

SORRY NA GNJAVAZI! ;)

Vremenski rok za podnosenje prijave za roditeljski dodatak je 3 meseca od datuma porodjaja,od grada se dobija 20000 dinara a od socijalnog 27000.Sto se dokumentacije tice treba ti izvod iz maticne knjige rodjenih za dete,prijava prebivalista za dete,izjava da neposredno brines o detetu(koja glupost) koja se ceka dugo a izdaju je u centru za socijalni rad(iza amss),broj racuna ako imas ako ne najbolje je ako ste se ti ili muz upisali za besplatne akcije taj da das.Mislim da je to sve,mada dace ti sta sve da prikupis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekala sam nedelju dana da bi dobila uverenje da se staram o svom detetu!!! ne znam sta su mogli vise da utvrde za tih nedelju dana nego sto su mogli odmah da vide! strasnooo... :angry:

ali i to sm zavrsili, sutra ide mm u tirsovu da to preda, pa cemo da cekamo parice! :rolleyes::lol:

Ja sam na to cekala 3 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno! a meni stiglo resenje da mi je odobreno, ali jos uvek nisu uplatili. stiglo pre 10 dana ali nista od para!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Una, pare ce da legnu kad bude uplata roditeljskog, a to je oko 20. u mesecu. Ako ti je resenje skoro stiglo, postoji verovatnoca da ces pare dobiti tek u decembru. JA sam resenje dobila u novembru, a pare jos cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Una, pare ce da legnu kad bude uplata roditeljskog, a to je oko 20. u mesecu. Ako ti je resenje skoro stiglo, postoji verovatnoca da ces pare dobiti tek u decembru. JA sam resenje dobila u novembru, a pare jos cekam.

Ja sam dobila resenje 11.10. i jos nisam dobila parice :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.