Šminkanje

odgovora

Objavljeno

Divim se ženama koje mogu biti našminkane cijeli dan :)

Ja se šminkam na posao i kada izlazim i to sve u fulu, puder, alajner, sjena, maskara i sjaj za usne ... U šetnju kada idem stavim - po potrebi puder, kreon i to je to ... Čim uđem u kuću, skidam šminku ... jednostavno ne mogu podnjeti na sebi čitav dan šminku.

U ljetnom periodu stavljam uglavnom i samo tanko alajner na gornji kapak i ispod oko. Na +40 kada onaj puder krene da se topi osjećam se kao da sam od voska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divim se ženama koje mogu biti našminkane cijeli dan :)

Ja se šminkam na posao i kada izlazim i to sve u fulu, puder, alajner, sjena, maskara i sjaj za usne ... U šetnju kada idem stavim - po potrebi puder, kreon i to je to ... Čim uđem u kuću, skidam šminku ... jednostavno ne mogu podnjeti na sebi čitav dan šminku.

U ljetnom periodu stavljam uglavnom i samo tanko alajner na gornji kapak i ispod oko. Na +40 kada onaj puder krene da se topi osjećam se kao da sam od voska

Isto.... A skidanje pre spavanja, pa svaki božiji dan... :D

Ja danas tip-top "namazana" na poslu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam kupila ovu maskaru,jako je povoljna,a fenomenalna je!

eveline-volumix-fiberlast-length-curl-up

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej..pa stvrano sam zadivljena...to se zove talenat!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno imam ovu maskaru.Ne znam da li kod nas ima da se kupi.U Italiji je jako jeftina 7 eura.Kod nas maskara za 700 din tesko da bude dobra.

Bas sam bila skepticna da je koristim kad sam dobila,jer koristim max factor i maskaru i puder,i neko vreme mi je stajala.Maskara je odlicna,nikada nijedna nije mogla ovako da mi izduzi trepavice i da budu guste kao sa ovom.

Vec je pri kraju :(

http://www.polyvore.com/kiko_make_up_milan...ing?id=45499583

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno imam ovu maskaru.Ne znam da li kod nas ima da se kupi.U Italiji je jako jeftina 7 eura.Kod nas maskara za 700 din tesko da bude dobra.

Bas sam bila skepticna da je koristim kad sam dobila,jer koristim max factor i maskaru i puder,i neko vreme mi je stajala.Maskara je odlicna,nikada nijedna nije mogla ovako da mi izduzi trepavice i da budu guste kao sa ovom.

Vec je pri kraju :(

http://www.polyvore.com/kiko_make_up_milan...ing?id=45499583

Već godinama koristim L'oreal maskare,sada je ova što koristim 1450 din :angry: ....uporedo sam nabavila i Lancom (već drugi put),onda na sniženju Bourjois....pa neku najnoviju L'oreal,da bi pre neki dan videla drugaricinu prelepu ćerku (17 god) i pomislila da ima veštačke trepuškice,kad kaže mascara Max factor 2000 kalorija( :blink: )....pošto sa svim ovim u proteklih 3 meseca nešto nisam bila zadovoljna kupim juče tu Max factor i oduševim se (840 din)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec godinama koristim maybe-line maskare, uvek uzimam najnoviju koja izadje, i odusevim se svaki put. A nisu ni mnogo skupe, oko 600 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tek koliko moze da traje.Ja je cedim evo vec treca godina,isto ta 2000 kalorija.I opet cu se vratiti na nju kad potrosim ovu kiko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec godinama koristim maybe-line maskare, uvek uzimam najnoviju koja izadje, i odusevim se svaki put. A nisu ni mnogo skupe, oko 600 din.

I ja ih koristim godinama, a ova najnovija mi je super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već godinama koristim L'oreal maskare,sada je ova što koristim 1450 din :angry: ....uporedo sam nabavila i Lancom (već drugi put),onda na sniženju Bourjois....pa neku najnoviju L'oreal,da bi pre neki dan videla drugaricinu prelepu ćerku (17 god) i pomislila da ima veštačke trepuškice,kad kaže mascara Max factor 2000 kalorija( :blink: )....pošto sa svim ovim u proteklih 3 meseca nešto nisam bila zadovoljna kupim juče tu Max factor i oduševim se (840 din)

Odlicna je, iznova je uzimam iako pregledam sve nove ta mi je nekako najbolja, i stvarno je jeftina u odnosu na Loreal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim da se šminkam, ali često nemam vremena, alli kao što neko gore napisa, moj sinak to pojede sve kad se mazimo, tako da nema smisla neka jača šminka. :D

ALI!!!

Našla sma virtuelno šminkanje. UBACITE SVOJU FOTKU, podesite parametre i ČAROLIJA MOŽE DA POČNE!!!!

Ako ništa, bar možete oprobati šta vam stoji, a šta ne, i kombinacije su beskrajne. Iskočite iz rutine i napravite nešto novo,.... ako se nema para za takve eksperimente, bar možete da probate besplatno do duše, on-line! Uživajte!

A, da, možete i kosu da promenite-boju, dužinu i sl....

http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kažem ja! Zarazila sam sve drugarice.Najlepše je što možeš i da sačuvaš te fotke kad se "našminkaš":Može sa bude zabavno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam godinama koristila Max faktor 2000 kalorija i onda su pocele oci jako da mi suze od nje! :blink: Ne znam razlog ali sam morala da je promenim, koristila sam Bourjois, ona mi je ok a onda sam po nagovoru drugarice kupila maybeline i ok mi je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam se zarazila :lol: :lol: :lol:

Ja se nisam "skidala sa sajta" sve dok nisam oprobala sve moguće kombinacije! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ja htedoh da vam priupitam nesto, drugarica mi nudi Astor i Manhattan kozmetiku jakooo povoljno za prodaju...a posto se ja u to slabo razumem...valja li to cemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ja htedoh da vam priupitam nesto, drugarica mi nudi Astor i Manhattan kozmetiku jakooo povoljno za prodaju...a posto se ja u to slabo razumem...valja li to cemu?

Odlicne su obe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicne su obe.

hvala Sanja :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se bavim preporukom Oriflame kozmetike i ako je neka mama zainteresovana da pogleda katalog, evo linka

http://rs.oriflame.com/products/catalogue-...html?per=201203

sada je aktuelan i mini katalog sa odlicnim snizenjima, evo linka i za njega

http://issuu.com/oriflameemea/docs/c3_lr

pogledajte pa se javite ako vas nesto interesuje i ako nesto hocete da porucite...

Tanja iz Nisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam da se sminkam,i sminkam se kad god mogu.U trudnoci sam imala velikih problema sa bubuljicama <_< koje u pubertetu nikad nisam imala.Tako da sam ih cackala i sad su ostale crvene fleke(oziljci) i pitam se da li ce se to povuci?? :( Tecni puder sam prestala da koristi ponekad stavim u prahu.Ali kad je izasla nova Garbier BB krema u boji morala sam da je isprobam.Mogu vam reci da sam prezadovoljna i da je bolja od svakog pudera sto sam koristila lepo se razmazuje i ne ostaju fleke cak je i one moje oziljke prekrila.Mnogo je dobra.Preporucujem je svima koji koriste puder da je probaju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.