Šta ćete pokloniti svom detetu za Novu Godinu

odgovora

Objavljeno

Ja hocu više da se ispovraćam od poklona. Prvo je Dušanu rođendan 29. pa onda Nova godina i ne zna se od koga i s koje strane više poklona pljušti. Za novu je od Deda Mraza Duki dobio set od pet malih autica i jedan veliki na daljinski (opsjednut je autima), a Ema je dobila autic, Patrolne šape bojanku i masne bojice i set nekih životinja. Za rođendan su oboje dobili brdo poklona, kao da je u pitanju bio prvi rodjendan, a ne Dušanov četvrti. Nama Nova godina pomalo i nema posebnu draž kada su pokloni u pitanju, jer joj prethodi njegov rođendan i onda tada dobije mnogo poklona, a svi donesu i seki poklone. 

leni, svejedno i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram negde da se izjadam :( Otisle su mi starije cere na zimovanje, kuca je hladna bez njih :( Pravim se da mi je skroz ok sto su otisle, dajem im krila, negujem samostalnost, blablatruc. Crkoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ostaju? Vjerujem da ti je teško....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ostaju? Vjerujem da ti je teško....

7 dana, nije strasno...nego svuda idemo kao copor, krv mi na slamku piju, usta ne zatvaraju, ne mogu se navici na ovu tisinu :) Zavisnik sam, kao alkos :) 

In-Greed, Jecy i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Leni potpuno te razumem, tako je meni bilo kad mi je S bila na Tari, pusta kuca, neka tisina, sedam dana kao sedam godina. A ona se predivno provela, trebalo bi sada sa skolom da ide na prolece, vec se raduje i ja je od srca pustam, ali vec znam da cu brojati dane do njenog povratka... 

leni i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.