U kojoj nedelji ste saznali pol bebe


odgovora

Objavljeno

Jupiiii... I mi cekamo devojcicu... girly015.gif Koliko vidim neces jospuno da cekas... Kako se poradjas?

Super :) Inaku da od utre sum 31 nedela , a najverovatno ke se poragjam po priroden pat :) Terminot mi e 12 april

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super :) Inaku da od utre sum 31 nedela , a najverovatno ke se poragjam po priroden pat :) Terminot mi e 12 april

i ja prirodno... :) Cini mi se da ovde svi vecinom carski ili epidural...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman Milenice, pa ti sve izaberi, pa kad se porodiš da tvoj muž samo to sve pokupi. Pa svugde možeš da rezervišeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, evo mm i ja 10.02. idemo da rezervisemo stvari za bebicu, samo kaparises narucis sve sto ti treba i kad se porodis tvoj muz samo ode po sve to i plati, kad stignes kuci to ce sve vec biti tu :)

Mi cemo tako da uradimo, toplo ti preporucujem da uradis isto... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ama ljudi pustite glupe običaje, sujeverje i predrasude. Vjerujte ja sam već sve što mi potrebno pripremila i garderobicu i pelene (tetra i švedske) i kozmetiku za bebu i kadicu za kupanje... i stvari iz apoteke za bebu i za sebe. Pa za ime Boga šta će one žene koje nemaju na koga da se oslone i koje sve moraju same. Sve te stvari sam naravno oprala, ispeglala i složila. Krevetac smo smontirali, sve samo čeka da beba dođe. Bolje je pripremiti sve da budeš miran nego posle porođaja kad ti nije ni do čega da razmišljaš šta ti treba i što nisi nabavila.

To sam sve počela obavljati u osmom mesecu.

EWKJp1.png

Cica Mačkica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice, evo mm i ja 10.02. idemo da rezervisemo stvari za bebicu, samo kaparises narucis sve sto ti treba i kad se porodis tvoj muz samo ode po sve to i plati, kad stignes kuci to ce sve vec biti tu :)

Mi cemo tako da uradimo, toplo ti preporucujem da uradis isto... :):):)

:) Pa i mi smo tako planirali ali mm kaze pa kad ga vec plati to mu dodje isto vec je kupljeno pa cemo najverovatnije sve da kupimo pre porodjaja... Mozda i danas odemo, videcemo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Pa i mi smo tako planirali ali mm kaze pa kad ga vec plati to mu dodje isto vec je kupljeno pa cemo najverovatnije sve da kupimo pre porodjaja... Mozda i danas odemo, videcemo. ;)

Ostavljas samo kaparu, placa se kad se dodje po stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcicaaaaaa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcicaaaaaa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcicaaaaaa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve trudnice koje znate sta nosite,pisite u kojoj ste sedmici to saznale i kada se to inace moze vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve trudnice koje znate sta nosite,pisite u kojoj ste sedmici to saznale i kada se to inace moze vidjeti

Nisam trudna, ali cisto da ti kazem moje iskustvo, saznala sam rano, u 4 mesecu trudnoce, kada sam radila 4d UZ, polozaj bebe je bio pogodan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam trudna, ali cisto da ti kazem moje iskustvo, saznala sam rano, u 4 mesecu trudnoce, kada sam radila 4d UZ, polozaj bebe je bio pogodan :)

Identičan slučaj. Radila sam 4d UZ ali nešto ranije (3 mesec, valjda) i rekao da je devojčica ALI da se ne iznenadim ako ipak bude dečko jer su sve bebice u početku devojčice i da im se tek kasnije razvijaju muške genitalije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve trudnice koje znate sta nosite,pisite u kojoj ste sedmici to saznale i kada se to inace moze vidjeti

U 15 nedelji, odnosno sa 14 punih i 5 dana je dr videla pišu našeg mališe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petom mesecu sam saznala da je decak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nsam htela da znam do kraja sta je ali mi je dr slucajno rekla u 6 da je devojcica :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 20. nedelji smo saznali da je devojcica... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 14+0 nam je dr ,posle mukotrpne potrage,ipak nasla pisu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcicaaaaaa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojčica... :) Saznala u 4.mesecu.. to je bila želja mm,meni je bilo svejedno ali sam presrećna što je devojčica jer su lepše stvarčice za njih... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojčica... :) Saznala u 4.mesecu.. to je bila želja mm,meni je bilo svejedno ali sam presrećna što je devojčica jer su lepše stvarčice za njih... :D

Potpisujem :D I nama je doca u 4.mesecu rekao da je devojčica, ali nije bio baš siguran, pa nam je u 5-om potvrdio :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tek u 22 nedelji saznala jer na prethodnom uz nije htela da se namesti, okrenula guzu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcica :):):) Saznali smo tek u sestom mesecu,iako sam na UZ isla na svakih mesec dana- jednostavno nije se dalo da se vidi. Ili je bila nemirna,ili bi prekrstila noge.... Zeza nas jos dok je u stomaku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da se ove godine samo curice rađaju...prošla je bila za dječake :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.