Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Verujem ti,tako sam i ja,pa sam se zeznula,ali to sto kazes,bas me briga za strije,samo da docekamo vise te porodjaje,da skinemo tu muku sa ledja i mozemo malo normalnije da funkcionisemo sa nasim bebama u rukama,a ne u stomacima. :)

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista se ne brini,posle ce da se zalimo na bolne grudi,ne spavanje..itd.Nece nam biti dosadno sigurno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro,to jeste,mada nespavamo ni sada od vrucina i nervoze i briga,a tada cemo imati malecke bebice pored nas,pa kad god ti padne tesko,samo ih pogledas i bude ti lakse,jer znas za koga to radis. :babymommy:

Oblacak voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kod nas duva neki hladan vetar,i grmi po malo,ali moze da se dise definitivno !Namackala sam se strietom,lezim i cekam da mm dodje,pa da spavkam.Ti Mico?

E Oblacak ,ovo sam identicno ja mogla da napisem samo sto je mm stigao, a moj stomak sija u mraku. :D 

 

MicaZoki i Oblacak volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice ,sija stomak,oni se vrte po stomaku,moja sestra kaze kad tako mrtkaju kao u filmu "Alien" :lol:. Mico.jedva cekamo da upoznamo nase zamotuljke :D

MicaZoki i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas me zanima sta se sa Shanom desava. Samo da je sve dobro i da se porodi na brzinu.

Oblacak, Chipsym i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora da bude dobro,verovatno je u guzvi cim je nema!Vidis da nesto utihnuo forum veceras,verovatno sve spavkaju :)

MicaZoki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice dobro naravno. :) Dobro je ako spavaju,evo sada cu i ja da legnem,pa kad se uspavam,samo da posisam pantenol,grlo nikako da prodje vec skoro mesec dana,uzas. Kako je tvoje grlce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malko bolje nego juce,mada sam popila paracetamol,teska mi je glava,i od njega mi bude bolje,a i zlezde na vratu bole.Silne ljute zvake i bombone sam pojela,sutra mora grlo da prestane da boli -_- Uvece ne znam sta cu pre,da li da posisam tabletu za kiselinu ili za grlo,strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarice trudničice, evo mene. Baš sam se bila smorila, što nisam bar regularno sačekala 11.7.hospitalizaciju, sad ne znam ni gde će me sutra smestiti, ne bih volela da se oduži da se ne smorim tamo i bez dece. Znači ili neka prate do ponedeljka, ako se smiri otpust, pa opet 11.7. da dođem ili neka šalju na konzilijum u ponedeljak i neka me porađaju.Oprala sam kosu (jer ako potraje par dana, a već bila spremna za pranje, istuširala se) , spakovala po nešto, nešto će donositi. Inače eto neke stvari se ne mogu planirati do kraja. Sa decom sam na kratko napravila dogovor, objasnila im kako stoje stvari i da može se desiti da se vratim kroz dva dana, a možda i kroz nekoliko dana. Tako da nisam imala puno vremena niti da ih posebno pripremam, niti da babama i muzu dam neke instrukcije, sve će biti u hodu, a valjda to tako ide sa trećim. :-) 

Mamino, MicaZoki, Cipelic i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacak,mozda bi mogla neki antibiotik da popijes,bas zbog tih bolnih zlezda,znam da svi mi izbegavamo antibiotike,ali ako bas mora,mora,sta da se radi. Shana,bas mi je zao sto je sve tako nabrzaka ispalo,ali bice to sve dobro,najbolje bi bilo kada bi te porodili,da prebrines to vec jednom i ides kuci sa bebicom,ali samo polako,videces sutra sta ce da ti kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne spavam.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja budna,nervoza,vrucina. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,ja  sam kao slogirana:huh:

Sinoc su mi krenule kontrakcije oko ponoci, posle nekih 30 minuta odlucih da ukljucim aplikaciju za pracwnje i tako do 02h, one su isle na 10 min, pa na 8, pa se vrate na 12, pa na 6, znaci nista bas tacno, pa sam u 3h ipak resila da odspavam.U 07h se probudila i evo pijem kaficu.Krenule su sada opet,sve nepravilno,jedino sto, drze oko 30 sekundi.Ako su samo lazne BH bas su dosadne:angry:

Muz ide na posao , pa cu kad se vrati oko podne ako budu jace da odem do lekara, cisto da me neko pogleda.Ako cekam ponedeljak ima da prolupam.Napolju je sada bas prijatno, ali najavise skoro 40.stepeni.Uf

neca79, MicaZoki2, Chipsym i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Ko sta pije, da  vas pocastim, danas mi je rodjendan! Jos uvek drzim dvojcicu ispred :D. Ja sam bila oko 4 budna, pa jedva zaspala. Pa ustali oko pola 7, isli do prodavnice,  doruckovali i evo sad lezim. Nesto mi je muka. A L jutros kad se probudio kaze "srecan rodjendan mamice i tebi bebice!". Mozda dete nasluti nesto:D

Nina, pa valjda je to znak da krece...

miliccam, Mamino, Alex00 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic, srecan rodj:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, drage moje :)

Narode, kakva blesava noć. Spavala sam ok, ali mi je tako bilo vrućina, a onda je krenula neka oluja, kiša, haos, pa je imam osećaj još više uvukla u kuću tu toplotu, ali sam ipak nastavlila da spavam :D

Nina, taman se ponadah da je tebi krenulo, kad ono izgleda opet lažne. Da se nisu ustalile, možda će da pređu u prave? ;)

Cipelić, srećan divan dan :wub:

Oblacak, kako je jutros?

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!!!Cipelic srecan divan dan!Chip, zivnula od jutros,kad me grlo ne boli sve drugo mi je lakse,samo jos kijavicu imam.Mico,kao dete sam vukla te bolne zlezde,pre no sto mi se uplali grlo ili krajnici,zlezde se blago uvecaju i bole.Silne injekcije sam isprimala,dok neki profesor iz Bg-a nije rekao da to lecim ljutim zvakama,bombonama i za krajnike sladoled.Od tad ne pijem antibiotike.Samo tako reaguje organizam na virus,odbrana,zato reaguju zlezde.Svima to pricam,da znaju da se ne plase ako vide kod deteta a i da ga ne truju antibioticima.

MicaZoki2, Cipelic i Chipsym volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dobro jutro svima!

Ljudi kakva noc! Horor!!!

Majstori juce renovirali...aj to je ok proslo..nego hranim sinoc malog kad meni krv na nos..aj to prodje okupam ga kad njemu krv na nos..jedva zaustavim. Legnemo napravim laznu promaju, on zaspi ja nikako do 2...te se deca deru..pa od promaje skripe vrata terase..pa napolju je radnja neka klima pici sve zuji.. pa krece grusica i uzasna aritmija, takva da sam sedeci spavala..u 2 zaspim kad u pola 4 ovaj mali opet krv iz nosa. Ceo krevet krvav, jastuk, carsav, on i po kosi, ja...horor film bukvalno. On se prepao, a ja onesvestila! Stariji sin ustao izbezumljen odveo me kod sebe u sobu i cim sam legla krenulo mi da prolazi zujanje i vrati mi se vid. Blago receno krec bela sam bila....ovaj mali lezi na meni krv mu opet krenula i aj u narednih 15 min to sredim..legnemo vec svice a on se rasanio. Oko 5 nekako zaspi i taman me san uhvatio kad eto to vrane krenule da kreste..zatvrim sve skuvam se i zaspim kad u 6.15 ustanem ne znam sto..i aj da jos pola sata dremnem pa kod dr po doznake i uspavam se ...eto ukratko moja noc...

Izmenjeno od strane neca79
Slovna greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco...stvarno horor. Ja sama spavam u kući, moji nisu na moru pa mi nije baš svejedno. Jeste da imam mir ali noću ima zvukova raznoraznih. Umro nam je prvi komšija, pa tako tripujem svašta. Ali zato sam noćas upalila klimu i spavala za medalju. 

Cipelić srećan ti diiiivan dan :babymommy:

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zenice! :wub:

Ju neco, stvarno haos! Pa sta vam bi? Jel inace imate osetljive kapilare u nosu ili da tebi nije pritisak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam slabe kapilare..a pritisak..sta znam nizak je uvek..mozda je juce skocio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juu Neco, znaci i vama je bio lose nocas

Ja sam spremila kucu,usisala,jedva doduse, uspela da se sredim izmedju dve kontrakcije a da se ne iskasapim brijacem,spremila rucak i sad cekam muza pa da odem do doktora.Sve nesto mislim da cekam do veceras, da ne idem po ovom suncu...bar do 19h.

Videcu.Javljam se, da znate:P

 

MicaZoki i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juu Neco, znaci i vama je bio lose nocas

Ja sam spremila kucu,usisala,jedva doduse, uspela da se sredim izmedju dve kontrakcije a da se ne iskasapim brijacem,spremila rucak i sad cekam muza pa da odem do doktora.Sve nesto mislim da cekam do veceras, da ne idem po ovom suncu...bar do 19h.

Videcu.Javljam se, da znate:P

 

kako ti je sada? Ja nikad nisam imala skolske kontrakcije pa ne znam ni sad treci put hocu li prepoznati prave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.